Pokazała najtańsze kierunki na wakacje nad morzem. Wypoczniesz jak nigdy i nie obciążysz portfela

Turyści z całego świata chętnie stawiają na błogi wypoczynek w towarzystwie szumu morza, ciepłego piasku i promieni słonecznych. W końcu urlop nad morzem to idealny sposób na regenerację. Jednak często nadmorskie kierunki nie ą przyjazne dla naszych portfeli. Czy tak jest wszędzie?

Użytkowniczka TikToka działająca pod nazwą Hacks.Travel to była stewardesa, która zgromadziła na swoim profilu już ponad 413 tys. obserwatorów. Dzieli się z nimi przydatnymi poradami, ciekawymi kierunkami, a także sposobami na tanie podróżowanie. Jedno z ostatnich nagrań skierowała do miłośników urlopów nad morzem. 

Zobacz wideo Piłeś? Nie wchodź do wody. To najgłupszy pomysł

Pokazała najtańsze plaże na świecie

Tiktokerka przygotowała zestawienie najtańszych kierunków na nadmorskie wakacje. Jej zdaniem świetnym wyborem na budżetowy urlop będzie m.in. Grecja i Chorwacja. To właśnie w te miejsca Polacy chętnie wybierają się od lat, głównie ze względu na niskie ceny. Oczywiście wszystko zależy od miasta lub wyspy, na którą się udamy. Warto pamiętać, że ceny na Santorini i Mykonos będą zdecydowanie wyższe niż na Krecie, Naxos czy Andros. 

W zestawieniu znalazły się również dość kontrowersyjne propozycje. Wśród najtańszych kierunków kobieta wymieniła Meksyk oraz Bali.

Internauci kpią. "Najtańsze?"

Rzeczywiście zarówno w Meksyku, jak i na Bali ceny są niezwykle atrakcyjne. Niewiele zapłacimy za miejsca noclegowe, wyżywienie czy transport. Kwestią budzącą wątpliwości są jednak bilety lotnicze, które nie należą do najtańszych dla mieszkańców Europy. Na ten fakt zwrócili uwagę internauci. 

Wielu komentujących drwiło z propozycji tiktokerki. Ich zdaniem wymienione przez nią kierunki wcale nie są dobrym wyborem na budżetowe wakacje. Zwrócili także uwagę, że kobieta pokazała jedynie kraje, a nie konkretne plaże, które znacznie różnią się cenami.

Najtańsze?

- dopytywał jeden z nich. 

Nie miałaś na myśli najdroższych?

- pytał inny. 

Właśnie byłem na pokazanym na filmie Santorini. Wcale nie jest tanio

- czytamy. Niektórzy zaproponowali także inne, tańsze kierunki. Według nich miłośnicy plażowania powinni wybrać się do Portugalii lub Albanii

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: