"Najłatwiejsza praca na świecie" do wzięcia. Może i nie zdalna, ale chociaż na rajskiej wyspie

Rajska wyspa Aruba zlokalizowana na Karaibach zamieściła w Internecie ogłoszenie, w którym poszukuje pracownika. Oferuje "najłatwiejszą pracę na świecie" i nie wymaga żadnego doświadczenia. Aplikować można do końca marca, więc jeszcze nic straconego.

Praca na Arubie polega na leniuchowaniu, popijaniu koktajli i raportowaniu pogody. Można pokusić się o stwierdzenie, że to istne wakacje, ponieważ pogoda jest tam wyjątkowo dobra i stała. Na próżno szukać tam wahań pogody. Oferta jest więc niezwykle atrakcyjna. Co trzeba zrobić, by dostać "najłatwiejszą pracę na świecie"?

Zobacz wideo Zamiast kupować, sam zrób sobie torbę plażową. Możesz wykorzystać ręcznik albo koszulkę!

"Najłatwiejsza praca na świecie" do wzięcia. Wyspa Aruba szuka pracownika

Jak podaje "The Independent", urząd ds. turystyki Aruby szuka dwóch osób, które odpowiadałyby za relacjonowanie pogody w mediach społecznościowych. Ich zdaniem to "najłatwiejsza praca na świecie", ponieważ wyspa ta cechuje się wspaniałą pogodą. Niebo jest tu czyste, jest słonecznie, a jedyną "anomalią pogodową", którą powinien raportować pracownik, jest pojawianie się niewielkich chmurek. Każdy dzień wygląda tu podobnie, więc nie jest to praca dla osób lubiących wyzwania.

Dyrektorka generalna Aruba Tourism Authority Ronella Croes w oświadczeniu dla Travel + Leisure powiedziała, że turyści bardzo często obawiają się pogody.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Na szczęście Aruba jest błogosławiona niezmiennie czystym, słonecznym niebem, co czyni ją idealnym miejscem dla odwiedzających do odkrywania i relaksu o każdej porze roku. W ramach kampanii "Najłatwiejsza praca na świecie" chcemy znaleźć idealnego prezentera pogody, który pomoże nam zaprezentować cudowną pogodę panującą na wyspie

- poinformowała Ronella Croes, cytowana przez "The Independent".

Praca na Arubie to praca marzeń? Zdecydowanie

Przyjęty pracownik może udać się na wyspę z osobą towarzyszącą. Na miejscu będzie zapewniony nocleg w luksusowym hotelu Embassy Suites by Hilton Aruba Resort, zlokalizowanym przy Eagle Beach uznawanej za jedną z najpiękniejszych plaż na świecie. Wyróżnia się białym piaskiem, turkusowymi falami oraz osobliwymi drzewami fofoti, które tak kochają turyści.

Osoby zainteresowane pracą na Arubie muszą zarejestrować się na tej stronie i wykonać zadanie rekrutacyjne, które polega na stworzeniu nagrania z  "najlepszym 30-sekundowym raportem pogodowym z Aruby". Rekrutacja trwa do 31 marca.

Więcej o: