Nowożeńcy do sieci wrzucili nagranie z podróży poślubnej. To, co wydarzyło się w samolocie jednych bawi, innych oburza

Para nowożeńców wybrała się na podróż poślubną, jednak lot samolotem nie minął słodko i bajkowo. Kobieta wrzuciła do sieci nagranie, a w komentarzach rozpętała się burza. - Zrobiłabym mu krzywdę - pisze jedna z internautek pod filmikiem.

Użytkowniczka TikToka kara.bouu wrzuciła na swój profil nagranie z podróży samolotem. Wraz z mężem wybierali się w podróż poślubną, jednak na pokładzie zostali wciągnięci w nietypową zabawę. Mała pasażerka postanowił w osobliwy sposób nawiązać kontakt z parą siedzącą przed nim. Nowożeńcy niczym nieprzejęci potraktowali wszystko jako żart, jednak internauci nie przebierają w słowach.

Mała rączka zza fotela

Gdy kobieta siedziała spokojnie rozkoszując się podróżą, nagle zza fotela wysunęła się ręka dziecka. Dziewczynka, która siedziała za parą nowożeńców, postanowiła zacząć zabawę. Wsuwała swoją dłoń i klepała oraz głaskała po ramieniu siedzącą przed nią kobietę. Ta w odpowiedzi jedynie zaczynała się śmiać, ale później nawiązały kontakt.

Ma na imię Adeline i mam nadzieję, że jej mama to zobaczy

- mówi kobieta. Para była całą sytuacją rozbawiona i absolutnie nie złościli się na dziewczynkę. Inne nastroje zapanowały jednak w komentarzach.

Internauci mocno podzieleni

Niektóre osoby w imieniu mamy podziękowały kobiecie za wyrozumiałość. Same posiadają dzieci i wiedzą, że niekiedy ciężko je upilnować w podróży, szczególnie gdy samemu zdarzy się uciąć drzemkę. Niestety pojawiło się również dużo komentarzy, które były wrogo nastawione wobec dziecka.

Co niby słodkiego w dziecku deptającym czyjąś przestrzeń?

- komentuje jedna z internautek.

Zrobiłabym jej krzywdę
Ja tam bym się wkurzyła

- dodały inne użytkowniczki.

Złapałabym ją za rękę i nie puściła, żeby się wystraszyła

- skwitowała kolejna internautka. A wy jak byście zareagowali? 

Więcej o: