"Co tutaj się wydarzyło?". Pokazali, jak wygląda dziś Dom Wielkiego Brata. Nie mogli uwierzyć [WIDEO]

Dawniej gościli tu uczestnicy programów "Big Brother" i "Top Model", a także aktorzy serialu "Pułapka". Dziś stan niegdyś eleganckiej willi przyprawia o dreszcze. Przekonali się o tym dawni mieszkańcy Domu Wielkiego Brata, Justyna Żak oraz Radosław Palacz, którzy postanowili odwiedzić lokalizację. Byli w szoku.

"Big Brother" to program telewizyjny typu reality show, który polegał na obserwacji codziennego życia uczestników oraz śledzeniu ich wzajemnych relacji. Grupa osób była zamykana w domu pełnym kamer i pozbawiana kontaktu ze światem zewnętrznym. Pierwsze dwa sezony zostały wyemitowane w 2001 roku, a następne kolejno w 2002 i 2008. Po długiej przerwie program powrócił na ekrany w 2019 roku, a widzowie mogli podziwiać zmagania w nowoczesnej, luksusowej willi. Jak się okazuje, ta nie wygląda już jak przed laty. 

Zobacz wideo Maja Frykowska wspomina swój udział w "Big Brotherze". "Myślałam, że będę gwiazdą"

Dom Wielkiego Brata to dziś ruina

Wyżej wspomniany budynek znajduje się w podwarszawskiej wsi Gołków. Wcześniej był wykorzystywany także jako dom modeli w programie "Top Model", a także posiadłość głównej bohaterki serialu "Pułapka", w którą wcieliła się Agata Kulesza. Dziś elegancka willa nie wygląda tak, jak zapamiętaliśmy ją z ekranów telewizorów. Po czterech latach od zakończenia szóstej edycji programu "Big Brother" na miejsce wybrała się jedna z uczestniczek Justyna Żak, znana jako Juszes.

To niegdyś był dom Wielkiego Brata. Nie mogę uwierzyć, w jaką przemienił się ruinę. Nie wierzę w to! Ruina po prostu

- mówiła na nagraniu. 

Opuszczone kościoły przyciągają wielu turystów. Opuszczone kościoły przyprawiają o gęsią skórkę. W jednym znajdowała się trumna

Na początku możemy zobaczyć budynek znajdujący się w opłakanym stanie. Część elewacji została całkowicie zerwana, a obiekt przypomina ruinę. Następnie widzimy staw, w którym niegdyś pływały ryby. Dziś można dojrzeć jedynie kilka z nich przemieszczających się w brudnej wodzie, nad dnem obrośniętym glonami. Z pokoi zniknęły tapety, a na ścianach widoczne są surowe cegły, płyty i graffiti. 

Czemu to wszystko jest tak obskubane, co tutaj się wydarzyło? [...] Ktoś tu squotował, jakieś legowiska po ludziach zostały. Masa wspomnień wiąże się dla mnie z tym miejscem. Przykro mi, że ono tak dziś wygląda

- relacjonowała kobieta, zwiedzając posiadłość. 

Co się wydarzyło w domu Wielkiego Brata?

Wielu internautów było równie zszokowanych stanem willi. Zastanawiali się, jak w ciągu czterech lat mogła zostać doprowadzona do takiego stanu. 

Na początku myślałam, że chodzi o dom z "Big Brothera" z lat 90., a tu cztery lata

- pisała zaskoczona użytkowniczka. 

Dawne centrum handlowe Crossways wkrótce zostanie wyburzone. Dawniej bywali tu celebryci. Teraz to słynne miejsce teraz czeka na wyburzenie

Justyna Żak próbowała dowiedzieć się, co wydarzyło się na miejscu. Odkryciem podzieliła się z obserwatorami. 

Podobno właściciele nie mieli pozwolenia na budowę, porzucili dom i trafił ostatnio na licytację komorniczą

- wyjaśniła. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: