Odwiedź tę malowniczą krainę całkowicie za darmo. Najszczęśliwsze państwo na świecie szuka kandydatów

Marzysz o darmowych wakacjach w najszczęśliwszym kraju świata? Fińska organizacja turystyczna przeprowadza konkurs, w którym do zdobycia jest kilkudniowy pobyt w kraju świętego Mikołaja oraz luksusowe atrakcje. Trzeba się jednak pośpieszyć, termin składania wniosków jest bliski.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie da się ukryć, że Finlandia jest najszczęśliwszym krajem świata. Finowie są empatyczni, uśmiechnięci i w pełni samowystarczalni. Teraz jest okazja, by zaczerpnąć ich stylu życia i to całkowicie za darmo, bowiem lokalna organizacja turystyczna, pośród setek zgłoszeń poszukuje szczęściarzy, których nagrodą będzie kilka dni spędzonych w jednym z malowniczych miast

Laponia wycieczka - cena. Zorza polarna. Zdjęcie ilustracyjne Laponia wycieczka - cena, jak dolecieć, gdzie jest wioska Świętego Mikołaja?

Darmowy pobyt w Finlandii dla finalistów konkursu

Finlandia od lat uznawana jest za najszczęśliwszy kraj świata, co potwierdzają coroczne rankingi. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że turyści z całego świata tak lgną do tamtejszej kultury, bliskości natury i recepty na spokojne, długie życie. Oficjalna organizacja turystyczna Finlandii (Vist Finland) postanowiła umożliwić to całkowicie za darmo finalistom konkursu, który niebawem dobiegnie końca. 

Fani malowniczego kraju mają zatem szansę, by zostać ugoszczeni przez Finlandczyków i to całkowicie za darmo. Jest jednak szereg warunków, które wcześniej trzeba spełnić. Nagrodą główną w konkursie fińskiej organizacji turystycznej jest czterodniowy pobyt (w terminie 12 - 15 czerwca 2023 r.) w luksusowym ośrodku all-inclusive Kuru Resort w miejscowości Rantasalmi. Koszty związane z podróżą i transportem także pokrywa organizator, czyli Vist Finland

Czy kiedykolwiek marzyłeś o przyśpieszonym kursie szczęśliwego życia w najszczęśliwszym kraju świata? Oto ona - twoja szansa na odnalezienie swojego wewnętrznego Fina. Czterodniowy, intensywny kurs w środku zapierającego dech w piersiach fińskiego lata, prowadzony przez uznanych ekspertów z różnych dziedzin

- czytamy na oficjalnej stronie konkursu

 
Zobacz wideo Co dalej z lotami? „Nie chcemy osiągnąć efektu całkowitego odcięcia"

Nagroda główna - darmowy pobyt w Finlandii i kurs bycia szczęśliwym 

Zasady konkursu są proste - wystarczy wypełnić specjalny wniosek na stronie visitfinland.com oraz udostępnić post w mediach społecznościowych z oznaczeniem @ourfinland na Instagramie lub @visitfinland.com na TikToku i użyć hashtagów #FindYourInnerFinn #Visitfinland. W głoszeniu należy wyznać, co sprawia, że mogę potajemnie być Finem. 

W konkursie udział mogą wziąć jedynie osoby pełnoletnie, które prawidłowo złożyły wniosek i opublikowało wideo w mediach społecznościowych. Firma osobiście skontaktuje się z finalistami. Wszyscy zainteresowani muszą się jednak pośpieszyć - ostateczny termin mija w niedzielę 2 kwietnia 2023 roku. Uroczyste ogłoszenie szczęśliwych laureatów nastąpi 2 maja za pośrednictwem oficjalnych profili Vist Finland na Instagramie i TikToku.  

Jak zapewniają organizatorzy, konkurs to doskonały moment, by zaczerpnąć fińskiego podejścia do życia, lokalnej kultury, a także poznać ciekawe osobowości czy całkowicie zanurzyć się w pięknie natury. Kurt "Masterclass of Happines" to zlepek kursów gotowania, zbierania plonów, poznawania zasad równowagi i zdrowego trybu życia, nauki projektowania wnętrz czy mebli i zagłębienia się w majestatyczne plenery oraz odkrywania fińskiej filozofii. 

Więcej o: