Dantejskie sceny na pokładzie samolotu. Rosjanie wpadli w szał, a na oczach dzieci polała się krew

Krew, wrzaski i przerażone twarze dzieci. To nie scena z filmu akcji, a obrazy z samolotu lecącego w ostatnim czasie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wszystko za sprawą grupy Rosjan, którzy postanowili wdać się w bójkę tysiące metrów nad ziemią.

Pomimo licznych sankcji nałożonych na rosyjskich obywateli, ci nie rezygnują z marzeń o błogim wypoczynku na plaży. Wielu z nich wybiera się na wakacje m.in. do Egiptu i krajów Zatoki Perskiej. Tak też było i tym razem - pasażerowie, w tym mężczyźni w wieku poborowym, wsiedli do samolotu Flydubai lecącego z Jekaterynburga w Rosji do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wszystko zapowiadało się spokojnie... do czasu. Nagranie z całego zdarzenia obiegło media społecznościowe. 

Zobacz wideo "Czy gdybym podpalił się na Placu Czerwonym, to by coś dało?". Młodzi Rosjanie zdruzgotani polityką Putina

Milioner zaproponował jej 100 tys. dolarów. Zaproponował jej 100 tys. dolarów w samolocie. Musiała zrobić jedną rzecz

Awantura na pokładzie samolotu. Rosjanie wpadli w szał

Według relacji świadków piekło na pokładzie rozpoczęło się, kiedy jeden z "pijanych" pasażerów obraził drugiego. Na nagraniu widzimy mężczyznę, który wpada w szał i atakuje podróżnego siedzącego na swoim miejscu. W pewnym momencie do bójki dołącza również inny Rosjanin, wykrzykując niecenzuralne słowa i uderzając pięścią w tył głowy atakującego. Ten natychmiast zostaje odciągnięty przez innych pasażerów. Kiedy w tyle słychać krzyki mężczyzn i próby uspokojenia sytuacji przez kobiety, całemu zdarzeniu przygląda się mały chłopiec. Na jego twarzy maluje się przerażenie.

Rosjanka podzieliła się wrażeniami z Wiednia. "Mówił tylko o Putinie". Rosjance nie podoba się nastawienie Europejczyków

Mogli zapomnieć o wakacjach. Mężczyźni zostali odesłani do Rosji

Do sieci trafił także film zarejestrowany po wylądowaniu w Dubaju. Wśród pasażerów opuszczających samolot można zauważyć jednego z widocznie zakrwawioną twarzą. Jak donosi "The Mirror", co najmniej dwóm mężczyznom odmówiono wjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i odesłano ich z powrotem do Rosji.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: