Zaproponował jej 100 tys. dolarów za jedno zadanie w trakcie lotu. Tego się nie spodziewał. "Bez żartów"

Milioner Steve Kirsch podróżował niedawno samolotem i postanowił złożyć jednej z pasażerek propozycję nie do odrzucenia. Kobieta mogła wzbogacić się o 100 tys, dolarów - wystarczyło, że ściągnęłaby maseczkę. Biznesmen nie spodziewał się takiej odpowiedzi.

Steve Kirsch to amerykański filantrop i przedsiębiorca, który zasłynął nie tylko z wynalezienia myszki optycznej, ale i... swojego podejścia do pandemii i szczepionek przeciwko COVID-19. Mężczyzna twierdził, że są one nieskuteczne, a w dodatku wpływają na płodność. Jak pokazał jeden z jego ostatnich twittów, wciąż się nie poddaje i stara się przekonywać innych do swoich racji, nawet w podróży. 

Zobacz wideo Dlaczego samoloty się spóźniają? To nie zawsze wina pogody

Zaproponował jej 100 tys. dolarów 

W piątek, 10 marca Steve Kirsch podróżował z linią lotniczą Delta. W pewnym momencie na pokładzie zauważył, że jedna z pasażerek ma na twarzy maseczkę. Wykorzystał tę okazję do wyjaśnienia kobiecie, że zakrywanie twarzy nic nie daje, a następnie złożenia jej niecodziennej propozycji. Szczegółami historii podzielił się na Twitterze. 

Jestem teraz na pokładzie samolotu Delta. Osoba siedząca obok mnie w pierwszej klasie odmówiła 100 tys. dolarów za zdjęcie maski na cały lot. Bez żartów. To było po tym, jak wyjaśniłem, że nie działają. Pracuje w firmie farmaceutycznej

- napisał Kirsch. 

Pasażer umieścił kota w urządzeniu rentgenowskim. Celnicy nie mogli uwierzyć. Oto co pasażer umieścił w urządzeniu rentgenowskim

Milioner rozpoczął "negocjację" od 100 dolarów. Kobieta jednak pozostawała nieugięta i wyznała, że wyżej ceni swoje bezpieczeństwo. Kirsch nadal nękał ją w sprawie maski, wskazując, że gdyby zdjęła ją do jedzenia i picia, "mogłaby zarazić się jednym oddechem".

Zdjęła maskę, gdy tylko podano śniadanie. Ponieważ wszyscy wiedzą, że nie można się zarazić podczas jedzenia!

- dodał. 

Milioner w ogniu krytyki 

Post Kirscha szybko rozprzestrzenił się po sieci i dotarł już do blisko 32 mln użytkowników. Zdaniem wielu komentujących jego zachowanie było zwykłym nękaniem pasażerki.

Czy masz w zwyczaju oferować przypadkowym kobietom pieniądze za zdjęcie okrycia z ich ciał?

- skomentowała była kandydatka Demokratów, Jess Piper. 

Niebezpieczny pasażer dźgnął stewardesę. Wpadł w szał i zaatakował stewardesę złamaną łyżką. Wszystko się nagrało

Przestańcie zadręczać ludzi, którzy zajmują się własnymi sprawami swoimi przerażającymi bzdurami

- napisał ekspert od chorób zakaźnych, Alastair McAlpine.

Wszystko, co tu robisz, to przyznanie się, że potraktowałeś protekcjonalnie i nękałeś kobietę, która podjęła decyzję, która według niej była dla niej najlepsza

- dodał inny internauta.

Jak się okazuje, to nie pierwszy raz, kiedy przedsiębiorca składa tego typu propozycję w samolocie. 7 marca opublikował inny post, w którym wyznał, że zaoferował pasażerom 10 tys. dolarów za zdjęcie maski w trakcie lotu. Również oni odrzucili jego ofertę. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: