Ryanair pokrzyżuje niektórym plany. Te połączenia miały być w ofercie całe lato, znikną już za chwilę

Ryanair podjął decyzję o usunięciu aż trzech tras z siatki połączeń Trójmiasta. Chociaż początkowo miały one pozostać również w letniej ofercie irlandzkiego przewoźnika, to niektórzy pasażerowie będą musieli zmienić wakacyjne plany. Możliwość latania do tych miejsc zniknie wraz z końcem marca.

Ryanair jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najprężniej rozwijających się tanich linii lotniczych. Niedawno przewoźnik poinformował o uruchomieniu letniej siatki połączeń, w której pojawiło się wiele nowych tras. Jednak Ryanair słynie nie tylko z dodawania, ale i usuwania połączeń. Od końca marca z Gdańska nie polecimy już do Walencji, Birmingham oraz Wilna. 

Zobacz wideo Sławomir i Kajra ciągle podróżują. Narzekają na loty helikopterem

Ryanair zawiesza loty z Gdańska

Jak poinformował serwis Fly4free.pl, irlandzki przewoźnik zadecydował o zawieszeniu trzech połączeń z Gdańska. Jedynie do 23 marca pasażerowie będą mogli latać do hiszpańskiej Walencji, natomiast do 24 marca do Birmingham w Wielkiej Brytanii. Nie powrócą także rejsy do Wilna, które miały zostać wznowione od końca marca. Ryanair nie zdradził przyczyn swojej decyzji. 

Pasażerowie obwiniają stewardesy za opóźnienia.Twój lot jest opóźniony? Stewardesa apeluje, czego wówczas nie robić

Nowe połączenia z polskich miast

Niedawno irlandzka linia lotnicza zapowiedziała także letnią siatkę europejskich połączeń z Polski. Latem z Poznania będziemy mieli do dyspozycji aż 32 trasy - w tym cztery nowe do portów lotniczych w Burgas, Pafos, Krakowie oraz Bari. Pierwsze loty rozpoczną się już wraz z końcem marca. Jednak to nie koniec dobrych wiadomości dla poznaniaków. Zwiększy się też częstotliwość lotów na popularnych trasach, takich jak Bergamo, Zadar lub Alicante. 

Niektórych miejsc lepiej unikać podczas podróży z Ryanairem.Unikaj tych miejsc podczas podróży z Ryanairem. Możesz nie polecieć

Do nowych miejsc polecimy również ze stolicy Małopolski. Od marca oferta Ryanaira poszerza się m.in. o rejsy do Tuluzy, Belfast, Warny, Lourdes, Memmingen czy Rodos. Z kolei gdańsczanie będą mogli korzystać z nowego połączenia do Rzymu

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: