Ten buldog francuski to ulubieniec stewardes. Wyjątkowe nagranie dotarło już do 7 mln internautów

Czworonożni przyjaciele z łatwością potrafią oczarować wszystkich na swojej drodze, nawet załogę samolotu. Przekonał się o tym Kygo, buldog francuski, który niedawno wybrał się w podróż linią Air Canada. Stewardesy wprost nie mogły oderwać od niego wzroku!

Kygo to uroczy buldog francuski, który na co dzień mieszka w Toronto, największym mieście Kanady. Jego beztroskie życie obserwuje już blisko 50 tys. użytkowników TikToka. Jego fani mogą oglądać, jak pochłania ulubione smaczki, nosi wymyślne ubrania, a nawet podróżuje. Chociaż latanie bywa naprawdę stresujące, to psiak może liczyć na wsparcie nie tylko od właścicielki, ale i od stewardes. 

Zobacz wideo Czy przewoźnik ma obowiązek zwrócić pieniądze za lot, który się nie odbył? Kuna: Tak

Stewardesy kochają latać ze zwierzętami

Pod koniec 2022 roku na tiktokowym profilu Kygo pojawiło się nagranie z jednej z jego ostatnich podróży. Najpierw widzimy na nim uroczego buldoga siedzącego w transporterze, który dosłownie chwilę później ląduje w objęciach jednej ze stewardes. Tuż obok stoją jeszcze dwie pracowniczki Air Canada widocznie zadowolone z wyjątkowego gościa na pokładzie ich samolotu. 

Kiedy stewardesy zdadzą sobie sprawę, że lecisz ze swoim psem

- napisała właścicielka Kygo na filmie. 

Nie ma nic lepszego niż niesamowita załoga lotnicza, która daje twojemu futrzanemu dziecku dużo miłości i uwagi

- dodała w komentarzach. 

Kygo - pies, który lata w przestworzach

Film szybko podbił serca internautów i został obejrzany już 7 mln razy. Komentujący byli zachwyceni zwierzakiem. Jednak to nie jedyny raz, kiedy Kygo stawiał swoje łapki na pokładzie samolotu. W środę, 8 marca na TikToku pojawił się vlog z jego podróży do Toronto do Vancouveru. Jak mogliśmy zobaczyć, po raz kolejny mógł liczyć na pieszczoty ze strony pracownic Air Canada... tym razem już na lotnisku. Ten futrzak to prawdziwa gwiazda! 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: