"Lot opóźniony o dwie godziny". To zadanie przerosło pracowników lotniska. Nagranie stało się hitem

Do luku bagażowego trafiają przeróżne rzeczy - oprócz dużych walizek, nadajemy m.in. rowery, narty, większe instrumenty czy wózki dziecięce. Jak się okazuje, te ostatnie mogą przysporzyć sporo problemów obsłudze lotniska.

Wiele linii lotniczych oferuje rodzicom dzieci do drugiego roku życia bezpłatny przewóz składanego wózka. Zwykle pasażerowie oddają go tuż przed wejściem do samolotu pracownikom lotniska, którzy następnie chowają go do luku bagażowego. Oczywiście muszą go najpierw złożyć, co nie zawsze jest takie proste. Przekonali się o tym bohaterzy jednego z tiktoków. 

Zobacz wideo Dlaczego samoloty się spóźniają? To nie zawsze wina pogody

Tylu pracowników potrzeba do złożenia wózka

Gabriel, jeden z użytkowników TikToka postanowił niedawno podzielić się nagraniem zarejestrowanym z okna samolotu. Widzimy na nim pracowników lotniska, przed którymi stało trudne zadanie - musieli złożyć wózek, który miał trafić do luku bagażowego. Nad zadaniem głowiło się sześciu mężczyzn, a dwóch obserwowało całą sytuację z oddali. Oglądali przedmiot z każdej strony i próbowali zlokalizować sekretny przycisk. 

Pokazali, jak zyskali dodatkowe miejsce w samolocie. Pokazali, jak zdobyli dodatkowe miejsce w samolocie. Internauci podzieleni

Całości towarzyszyła muzyka z popularnej serii amerykańskich filmów sensacyjnych "Mission: Impossible", która dodawała komizmu sytuacji. Niestety film urywa się po minucie i 38 sekundach, więc nie wiemy, jak zakończyła się misja. 

Nagranie hitem internetu

Tiktok został opublikowany pod koniec lutego i szybko stał się wiralowy na platformie. Zyskał już 13 mln wyświetleń i ponad 436 tys. polubień. Internauci nie szczędzili sobie zabawnych komentarzy. 

Lot jest opóźniony o dwie godziny przez wózek

- żartował jeden z użytkowników. 

Toalety w samolotach nieprzystosowane dla pasażerów przy kości. Oto co zawsze spotyka ją w samolocie. Z tym muszą borykać się osoby plus size

Oczywiście wolni albo jeszcze bez dzieci

- czytamy pod nagraniem. 

Mayday, mayday! Potrzebujemy mamy!

- dodała użytkowniczka. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: