Zamieszkaj z delfinami i stadem 180 jeleni. Ta malownicza wyspa oferuje pracę i zakwaterowanie

Jesteście zmęczeni zgiełkiem miasta? Teraz macie niepowtarzalną okazję, by całkowicie odmienić swoje życie. Mała wysepka Rona poszukuje dwóch pracowników do zarządzania jej codziennymi sprawami. W wolnych chwilach możecie podziwiać niezwykłe krajobrazy, delfiny, a także wylegiwać się nad rozgwieżdżonym niebem.

Rona to niewielka wysepka położona między Skye a zachodnim wybrzeżem Szkocji, w archipelagu Hebrydów Wewnętrznych. Liczy zaledwie około 9 km kw. i jedynie dwóch mieszkańców, którzy teraz chcieliby podwoić swoją populację. 

Zobacz wideo Borneo. Odwiedź tę wyspę, zanim będzie za późno

Szkocka wyspa szuka pracowników

Na wyspę można dotrzeć tylko za pomocą kursującej raz w tygodniu łodzi. Znajdują się na niej jedynie cztery domki, na próżno szukać tu także sklepów lub pubów. Jeżeli nie boicie się samotności i marzycie o odrobinie spokoju, tu będziecie mieli go pod dostatkiem - na Hi Jobs, stronie internetowej z ofertami pracy pojawiła się wyjątkowa oferta. 

Wyspa poszukuje dwóch osób do pomocy w prowadzeniu wakacyjnego biznesu i zarządzaniu stadem 180 jeleni - jednej w pełnym wymiarze godzin i drugiej (partnera) w niepełnym wymiarze godzin. Jest to więc idealna okazja dla pary, która marzy o ucieczce od wszystkiego i chce zamieszkać w miejscu słynącym z pływania, wędkowania, obserwacji gwiazd oraz delfinów.

Rona, czyli oaza spokoju

Co należałoby więc do waszych obowiązków? Jak czytamy w ogłoszeniu, kandydat ma pomóc w odciążeniu obecnego zarządcy. 

Wybrani kandydaci będą mogli pełnić różne role, w tym konserwację i zarządzanie posiadłościami i nieruchomościami, sprzątanie, logistykę oraz pomoc w zarządzaniu jeleniami i przetwarzaniu dziczyzny

- czytamy na stronie Hi Jobs. 

Ponieważ Rona jest odłączona od sieci energetycznej, panele słoneczne, generatory i falowniki na wyspie będą wymagały konserwacji - podobnie jak sprzęt, w tym łodzie, koparki oraz inne maszyny. Kandydaci nie muszą mieć umiejętności w tych obszarach, ale powinni wykazywać się chęcią uczenia się. 

Praca obejmuje zakwaterowanie z pięknym widokiem i wynagrodzenie. W ogłoszeniu nie podano jednak konkretnej stawki. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: