Ptaszek Tweety i Królik Bugs na pokładzie samolotu. Ten steward rozbawił pasażerów do łez

Chociaż długie loty mogą wydawać się nudne, to załoga może sprawić, że zapamiętamy je do końca życia. Przekonali się o tym pasażerowie podróżujący linią Southwest Airlines. Podczas rejsu lądowania w Chicago mogli usłyszeć ogłoszenia wypowiedziane głosem ulubionych postaci z kreskówek.

Zach Haumesser to profesjonalny lalkarz, a także steward linii Southwest Airlines, który zgromadził na TikToku już ponad 100 tys. obserwujących. Niedawno postanowił wrócić pamięcią do września 2016 roku. Wówczas pasażerowie zbliżający się do lądowania w Chicago mogli wysłuchać jego niezwykłego występu. 

Zobacz wideo Twój lot się nie odbył? Co zrobić w takiej sytuacji? Ekspertka wyjaśnia

Zapamiętają ten lot do końca życia

Chwilę przed wylądowaniem często jesteśmy zbyt przejęci lub znużeni, by przejmować się końcowymi komunikatami załogi. Jednak Zach Haumesser opanował tę sztukę do perfekcji i skupił na sobie uwagę wszystkich, gdy rozpoczął przemówienie głosami bohaterów z serii "Zwariowane Melodie" wytwórni Warner Bros.

Bądź bardzo, bardzo cicho, dotarliśmy do celu

- zapowiedział steward, wcielając się w postać Elmera Fudda.

Haumesser poczęstował podróżnych prawie dwuminutowym występem. Przemawiał głosem Kaczora Daffy'ego, Ptaszka Tweety'ego, a także Królika Bugsa, który radził, by ostrożnie wyjmować bagaże ze schowków.

Nie chciałbyś dostać guza w łeb

- żartował. 

Opublikowane przez niego nagranie trafiło do 6,6 mln użytkowników. W komentarzach pojawiły się m.in. głosy osób, które miały przyjemność usłyszeć talent mężczyzny na żywo. 

Moja żona i ja byliśmy na jednym z twoich lotów. Zrobiłeś to samo i to było niesamowite. Fajne to znowu zobaczyć. Wielkie dzięki za super pamiątkę

- czytamy. 

Rozbawiają pasażerów do łez

Zach nie jest jedynym stewardem, który potrafi skupić na sobie uwagę. Niedawno informowaliśmy również o pracowniku kanadyjskiej linii lotniczej WestJet. Mężczyzna przeprowadził instrukcję bezpieczeństwa w niezwykle zabawny sposób, grając mimiką i rozbawiając pasażerów do łez. Jego "komediowy występ" został nagrodzony gromkimi brawami. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: