Pracowniczka lotniska usłyszała pytanie i łzy napłynęły jej do oczu. Jej życie zmieniło się na 24 godziny

Wyobraźcie sobie, że wybieracie się do pracy i myślicie, że czeka was kolejny monotonny dzień. Jednak na waszej drodze staje osoba, która składa propozycję, która może odmienić wasze życie na 24 godziny. To też przytrafiło się Voni, jednej z pracowniczek ochrony lotniska w Miami.

Adam Boro to tiktoker, a także youtuber, który, jak sam przyznaje, próbuje żyć pełnią życia. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się historiami z życia, wrażeniami z podróży, a także stara się inspirować ludzi do pokonywania słabości. Niedawno postanowił spełnić marzenie przypadkowej, nieznajomej osoby. Nagranie obejrzało blisko 20 mln internautów. 

Zobacz wideo Rzuciła pracę, pożyczyła tysiące złotych i zdobyła Koronę Ziemi. Pół miliona kosztował górski romans Miłki

Zabrał nieznajomą w podróż

Adam z pewnością odmienił dzień Voni, jednej z pracownic ochrony lotniska w Miami, południowo-wschodniej Florydzie. Kobieta usłyszała nietypowe pytanie, dzięki któremu mogła odhaczyć jedno z miejsc ze swojej listy podróżniczej. 

Gdybyś mogła wybrać się gdziekolwiek na 24 godziny i zrobić cokolwiek, co byś wybrała?

- zapytał mężczyzna, wskazując na mapę Stanów Zjednoczonych. 

Voni bez wahania odpowiedziała, że chciałaby odwiedzić Nowy Jork, ponieważ nigdy tam nie była. Jednak nie spodziewała się tego, co miało za chwilę nastąpić. Adam zaproponował jej wspólną, bezpłatną wycieczkę, która miała odbyć się... już następnego dnia. 

Wybrali się do Nowego Jorku 

Chociaż wiele osób mogłoby poczuć się niezręcznie wizją podróży z nieznajomym, to Voni była niezwykle szczęśliwa, a do jej oczu napłynęły łzy. Spakowała torbę i już kolejnego dnia znalazła się na pokładzie samolotu. Tiktoker nie zapomniał o zaplanowaniu atrakcji. W pierwszej kolejności wybrali się na sam szczyt jednego z najbardziej rozpoznawalnych symboli miasta - wieżowca Empire State Building. Z 102. piętra podziwiali niezwykłą panoramę Nowego Jorku. 

W planie wycieczki znalazł się również spacer po słynącym z wielkiej liczby reklam świetlnych Times Square. Tam odwiedzili "Hershey Store", czyli prawdziwą atrakcję dla miłośników słodkości. Na sam koniec Adam przyszykował prawdziwą perełkę - zabrał Voni na wycieczkę helikopterem nad najważniejszymi punktami miasta. Tym sposobem podróż dobiegła końca, a kobieta zyskała niezwykłe wspomnienia, które zapamięta do końca życia. 

Oficjalnie minęły 24 godziny z kimś, kto był nieznajomym, ale już nim nie jest. To wszystko było wyjściem ze strefy komfortu i doświadczeniem zmieniającym życie. Nie chce płakać Adam, wcale nie płaczę

- podsumowała wyjazd wzruszona Voni. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: