Można sobie zjeść, ale czy to nie lekka przesada? Oto jaki posiłek wniósł pasażer na pokład samolotu

Wsiadając do samolotu, nigdy nie wiadomo, kto będzie siedział obok. Tym razem użytkowniczka Twittera Lanna Tolland opublikowała zdjęcie posiłku, jaki przyniósł ze sobą inny pasażer. Mężczyzna jadł... żeberka z frytkami.

Post, który opublikowała na Twitterze pasażerka lotu linii Ryanair, przedstawia posiłek, jaki wniósł ze sobą na pokład sąsiad z fotela obok. Przyniósł pudełko z naprawdę sporych rozmiarów daniem. Lanna Tolland wyraziła swoje zniesmaczenie zachowaniem mężczyzny. Wielu użytkowników nie podziela jednak jej zdania w tej sprawie.

Zobacz wideo Kierowca BMW pędził 204 km/h drogą ekspresową

Pasażer kupił posiłek na lotnisku. Miał prawo wnieść go na pokład?

Szkockiej pasażerce, która zamieściła post w mediach społecznościowych, nie spodobało się, że mężczyzna, obok którego siedziała miał ze sobą obfity posiłek złożony z żeberek w sosie, frytek i innych dodatków. Niezadowolona z sytuacji, wrzuciła zdjęcie jedzenia na Twittera. Warto dodać, że linie lotnicze nie zakazują wnoszenia na pokład żywności - szczególnie podczas długodystansowych lotów takie zachowanie jest całkowicie uzasadnione. Koszt posiłku na pokładzie samolotu zwykle jest o wiele wyższy od tego na lotnisku.

Polskie miasto w czołówce najbezpieczniejszych miejsc. Idealne na wyjazd w pojedynkę Polskie miasto w czołówce najbezpieczniejszych miejsc. Dokąd wyjechać?

Niektórzy użytkownicy skrytykowali oburzenie pasażerki

Według komentujących wpis Lanny Tolland wnoszenie większych ilości jedzenia na pokład samolotu nie jest niczym, co powinno wywoływać gniew współpasażerów. Popierają oni mężczyznę, który jadł posiłek. Post, który pojawił się na Twitterze ma już ponad 5,5 mln wyświetleń.

Większość internautów nie zgadza się z oburzoną pasażerką i krytykuje jej reakcję:

Kim jesteś, żeby mówić ludziom, co mają jeść? Zajmij się swoimi sprawami.
Też zabrałbym ze sobą prawdziwy posiłek do samolotu, jeśli lot byłby długi albo gdybym nie jadł nic przez cały dzień.
Wygląda pysznie.

Stado kosów wzbudziło przestrach wśród internautów Scena jak z Hitchcocka. Internauci: Koniec świata jest bliski. Ekspert: Wątpię!

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: