Europejski raj dla bogaczy. Polskie gwiazdy są wręcz zakochane w tym mieście i kupują tam domy

Europejskim rajem dla bogaczy jest Marbella - miasto w Hiszpanii. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem tych, którzy kochają luksus, piękne widoki, piaszczyste plaże i czystą wodę. Polscy celebryci również upodobali sobie ten region kraju. Niektórzy kupili nawet dom.

Marbella to jeden z najbardziej znanych europejskich kurortów. Niestety, nie każdego stać na to, by korzystać z pełni jego uroków. Drogie restauracje, luksusowe butiki oraz najdroższe jachty sprawiają, że ten hiszpański kurort porównywany jest do francuskiego Saint-Tropez.

Zobacz wideo Kunz: Chęć podróżowania jest tak duża, że naprawdę duże lotniska korkują się

Europejski raj dla bogaczy. Marbella rozkochała w sobie polskie gwiazdy

Agnes Marciniak-Kostrzewa, która zajmuje się rynkiem nieruchomości w miejscowości Marbella, w rozmowie z "Dzień dobry TVN" przyznała, że polskie gwiazdy kochają ten hiszpański kurort. Domy kupili tam m.in. Wojciech Szczęsny i Marina oraz Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Chętnie wypoczywają tu z kolei Jerzy Dudek, Małgorzata Rozenek-Majdan i Magda Gessler. Sąsiadkami są też Doda i Beata Kozidrak. Ciekawostką jest, że w Marbelli pokaźną willę ma również Władimir Putin.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Mniejsze mieszkanie na Wilanowie kosztuje tyle samo, co w Marbelli. Trzy kilometry w jedną czy w drugą stronę ceny spadają. 100 m kw. mieszkania z widokiem na morze możemy kupić za 250-300 tys. euro

- poinformowała Agnes Marciniak-Kostrzewa. Dodała również, że to świetna lokata kapitału, ponieważ wiele osób szuka w Marbelli domu do wynajęcia.

Jak długo powinny trwać wakacje? (zdjęcie ilustracyjne) Jak długo powinny trwać wakacje? Eksperci twierdzą, że ma to znaczenie

Marbella - coś dla fanów pięknej pogody. To niezwykle malownicza miejscowość

Marbella to miejscowość położona bezpośrednio nad Morzem Śródziemnym, na wybrzeżu Costa del Sol, w prowincji Malaga, w Andaluzji. To luksusowy ośrodek turystyczny, ale i port rybacki. Znajdują się tam liczne plaże, na których można wypocząć jak nigdzie indziej. Można pokusić się o stwierdzenie, że cały czas sprzyja tam pogoda. Zimą temperatura wynosi 13-18 stopni Celsjusza, a latem jest wręcz upalnie.

Więcej o: