Stewardesy nie chciały wpuścić jej na pokład ze względu na strój. "Lecisz na Alaskę, a nie na plażę"

Tiktokerka Badbish1078 podzieliła się w mediach społecznościowych przykrą dla niej sytuacją, do której doszło na lotnisku. Stewardesy linii lotniczych Alaska Airlines nie chciały wpuścić jej na pokład samolotu ze względu na nieodpowiedni ich zdaniem strój.

Badbish1078 udostępniła na TikToku nagranie z samolotu, na którym opowiada swoim obserwatorom, w jaki sposób została potraktowana w samolocie. W sieci zawrzało, a w komentarzach rozpętała się prawdziwa burza.

Zobacz wideo Dlaczego ten bilet jest taki tani? Jak oszczędzają tanie linie lotnicze

Stewardesy nie chciały wpuścić jej do samolotu. Decyzję motywowały strojem kobiety

Stewardesy linii lotniczych Alaska Airlines nie chciały wpuścić kobiety na pokład samolotu. Była ubrana w obcisłą bluzkę z dekoltem i zdaniem personelu, nie był to odpowiedni strój. Na szczęście przy wejściu do samolotu pojawił się inny pracownik, który stwierdził, że strój nie narusza zasad, a pasażerka może zająć miejsce w samolocie.

Kobieta, nie potrafiąc przejść obok tej sytuacji obojętnie, opublikowała nagranie w mediach społecznościowych, w którym opowiedziała o tej absurdalnej w swojej opinii sytuacji.

Sednem sprawy jest to, że nie powinno się to wydarzyć. Próbowała mnie poniżyć i sprawiła, że poczułam się bardzo niekomfortowo w przestrzeni publicznej

- relacjonowała Badbish1078.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nagranie wywołało burzę w Internecie. Internauci podzieleni

Nagranie tiktokerki wywołało burzę w komentarzach. Internauci byli jednak w tej sprawie podzieleni. Niektórzy uważali, że linie lotnicze mają zasady, do których należy się stosować. Inni zaś nie widzieli problemu w ubraniu kobiety.

Lecisz na Alaskę, a nie na plażę
To lotnisko, a nie plaża
Ludzie weźcie się w garść. Świat jest pełen zasad, przepisów, praw, polityk itp. Zasady dotyczą wszystkich
Mają kod ubioru, musisz się dostosować, jeśli nie, to po prostu lataj z kimś innym
Nie mogę uwierzyć, że ludzie poniżają tę kobietę za noszenie ubrań nieróżniących się od tych, które można zobaczyć w dowolnym centrum handlowym lub sklepie spożywczym. Gdziekolwiek!
Dlaczego linie lotnicze dbają o to, jak ludzie się ubierają? To nie jest tak, że samolot nie poleci, to nie jest tak, że jest to problem, że ??sprawiasz kłopoty. To absurdalne
Więcej o: