Bijatyka kobiet na pokładzie samolotu. Zaczęło się niewinnie. Do sieci trafiło nagranie

2 lutego 2023 roku na pokładzie samolotu linii Gol Airlines lecącego z Salvadoru do Brazylii doszło do bójki między dwiema kobietami. Po paru chwilach do zaciekłej walki dołączyło kilkanaście innych pasażerek. Wszystko zaczęło się od kłótni o miejsce.

Lot samolotem może okazać się stresującym przeżyciem. Zwłaszcza kiedy na pokładzie znajdują się agresywne osoby. Przekonali się o tym pasażerowie lotu linii Gol Airlines. Podróżowali oni z Salwadoru do Brazylii. Dwie kobiety posprzeczały się o miejsce przy oknie. Niestety sytuacja wymknęła się spod kontroli i do bijatyki dołączyły kolejne osoby.

Zobacz wideo Andrzej Duda szusował na nartach w szczytnym celu. Zbierał pieniądze na dzieci z niepełnosprawnościami

Bójka zaczęła się jeszcze przed startem samolotu

Na początku lutego w samolocie linii Gol Airlines doszło do sprzeczki między dwiema pasażerkami. Po kilku chwilach bójka rozrosła się do niebotycznych rozmiarów. Dlaczego tak się stało? Kobiety posprzeczały się o miejsce. Jedna z nich prosiła drugą o ustąpienie jej miejsca przy oknie. Wszystko z powodu jej dziecka - z powodu niepełnosprawności znosi ono lepiej podróże właśnie w tym miejscu. Kobieta nie zgodziła się jednak na taką zamianę. W tym momencie matka dziecka wybuchła. Pasażerki zaczęły szarpać się za włosy i wyzywać. Kiedy obsługa próbowała zapanować nad sytuacją, do bijatyki dołączyły inne kobiety.  

Filmik został umieszczony na Instagramie

Walka została nagrana przez jednego z pasażerów i zamieszczona w mediach społecznościowych. Po całym zdarzeniu osoby, które brały udział w szarpaninie, zostały poproszone o opuszczenie pokładu. Całe zajście spowodowało dwugodzinne opóźnienie samolotu. Przewoźnik w oświadczeniu zaznaczył, że linie potępiają wszelkie akty przemocy, a działania podjęte przez załogę miały na celu zapewnienie bezpieczeństwa innych pasażerów.  

 

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: