Tiktokerka pokazała, co zawsze pakuje ze sobą w podróż. Internauci zachwyceni: "pomysłowe"

Tiktokerka opublikowała filmik, na którym pokazuje swój sposób na ochronę przed bakteriami w hotelowej wannie. Przed napuszczeniem wody wystarczy użyć specjalnego gadżetu. Dzięki niemu można korzystać z hotelowej łazienki bez obaw.

W hotelach większość bakterii mieści się w wannach i brodzikach - jak uniknąć kontaktu z tymi niechcianymi organizmami, których nie widać gołym okiem? Jedna z użytkowniczek podpowiada na TikToku, co można zrobić w takiej sytuacji. Korzysta ze specjalnego gadżetu, dzięki któremu może bez obaw wziąć kąpiel w łazience pokoju hotelowego.

Zobacz wideo Policyjny dron zarejestrował lekkomyślne zachowanie pieszego na przejeździe kolejowym

Podczas pobytu w hotelu może przydać się specjalna folia ochronna 

Jeśli macie wątpliwości co do stanu czystości hotelowej wanny czy brodzika, warto zastosować specjalną folię ochronną. Taki przedmiot nie zajmie wiele miejsca w bagażu, dlatego dobrze jest zapakować go do walizki. Pozwoli to na bardziej higieniczną kąpiel w hotelowej łazience. Warto dodać, że bakterie i drobnoustroje są tak mikroskopijne, że nie da się ich dostrzec gołym okiem, zatem nigdy nie można mieć pewności, że powierzchnia została dokładnie wyczyszczona. Tiktokerka, która opublikowała nagranie, pokazuje krok po kroku, jak umieścić folię w wannie, żeby kąpiel była komfortowa i bezpieczna.

W Tatrach obowiązuje czwarty stopień zagrożenia lawinowego. Jak zachować się w lawinie? Przewodnicy wysokogórscy ujawniają

Internautom spodobał się pomysł tiktokerki

Większość komentarzy, jakie pojawiły się pod opublikowanym nagraniem jest pozytywna. Wiele osób miewa podobne problemy. Internauci chcą skorzystać w przyszłości z takiego rozwiązania. 

Ja bym na pewno tego spróbowała. Kto zabiera ze sobą detergenty i szczotkę do czyszczenia... Nie ja!
Pomysłowe!
Dzięki! Przyda się w podróży!

Nie brakuje też użytkowników, którzy dodają żartobliwie w komentarzach, że taki gadżet z pewnością przydałby się seryjnym mordercom:

Dla mnie to brzmi jak miejsce zbrodni

Leśnicy pokazali nietypową leśną polanę. Czy mamy powody do obaw? Leśnicy podzielili się niepokojącym widokiem

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: