"Policja ręcznikowa". W ten sposób śródziemnomorskie hotele radzą sobie z trudnymi turystami

Jeśli wybierasz się na wakacje all inclusive, warto wiedzieć, jakich błędów nie powinno się popełniać, spędzając czas przy basenie hotelowym. Pewien tiktoker umieścił w sieci nagranie, na którym widać, jak działa tzw. "policja ręcznikowa".

W śródziemnomorskich hotelach obowiązują niepisane zasady, których warto przestrzegać. Jednym z najczęściej popełnianych błędów przez turystów jest rezerwowanie sobie miejsca przy hotelowym basenie. Takie zachowanie nie jest dobrze odbierane. Często ręczniki zajmują puste leżaki przez całe godziny.

Zobacz wideo Tak powinien wyglądać korytarz życia. Policja chwali kierowców na S3

Użytkownik TikToka opublikował nagranie z hotelu na Majorce. Widać na nim, jak hotel walczy z rezerwowaniem sobie leżaków

Coraz więcej hoteli próbuje walczyć z turystami, którzy zajmują sobie leżaki przy basenach i nie pojawiają się przy nich przez kolejne godziny. Zwyczaj rezerwowania sobie miejsc może drażnić innych turystów, dlatego w pewnym hotelu na Majorce zajęto się tą sprawą we właściwy sposób. Można to obejrzeć na nagraniu wrzuconym na TikToka przez jednego z użytkowników. Zatytułował go "odrobina sprawiedliwości".

Filmik pokazuje, jak pozostawiane przez turystów ręczniki są zabierane z leżaków przy hotelowym basenie

Na zamieszczonym na TikToku nagraniu widać, jak osoba z obsługi hotelowej składa i zbiera pozostawione przez turystów ręczniki, którymi zaklepali sobie leżaki. Co więcej, oprócz ręczników zostały też pozbierane dmuchane zabawki. 

Filmik został wyświetlony już przez ponad trzydzieści tysięcy osób. Internauci zgodnie popierają wprowadzanie takich zasad w hotelach z basenami i nie akceptują wcześniejszego rezerwowania sobie leżaków przy basenach:

Świetnie!!!
Zdecydowanie najrozsądniejsza metoda na tych egoistycznych idiotów.
Tak powinno się robić we wszystkich hotelach.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: