W lutym wczasy w tych miejscach będą najtańsze. Oto kierunki, gdzie można spokojnie odpocząć zimą

Dokąd pojechać na wczasy zimą? W lutym można znaleźć wiele atrakcyjnych ofert wakacji w cieplejszym klimacie. Jeśli decydujecie się na urlop w lutym, warto zwrócić uwagę na takie miejsca, jak Cypr czy Malta.

Gdzie jechać na wczasy zimą? Jednym z najpopularniejszych kierunków z ofertą all inclusive są Turcja i Maroko. Jeśli chodzi o Europę, warte uwagi w lutym są przede wszystkim Malta i Cypr. To właśnie tam można polecieć na wakacje, wydając najmniej pieniędzy.

Zobacz wideo Tak powinien wyglądać korytarz życia. Policja chwali kierowców na S3

Gdzie pojechać na urlop w lutym? Najtańsze loty, jakie można znaleźć to Malta i Cypr

Chcecie spędzić niezapomniany urlop w miejscu, gdzie klimat będą przyjaźniejszy niż w naszym kraju? Malta lub Cypr będą idealnym rozwiązaniem na tygodniowe wczasy. Aby spędzić tam siedem dni, łącznie z przelotem wydamy nieco ponad tysiąc złotych. O tej porze roku w tych miejscach nie ma natłoku turystów i można tam spędzić spokojne wakacje. Temperatury zimą wynoszą tam kilkanaście stopni i zdecydowanie częściej niż w Polsce można cieszyć się słoneczną pogodą.

Ile kosztują takie wakacje? Oferty last minute zaczynają się od nieco ponad tysiąca złotych

Tygodniowe wczasy na Malcie w ofercie last minute można znaleźć nawet w cenie tysiąca złotych. Z kolei wakacje na Cyprze zaczynają się od tysiąca dwustu złotych. Dlaczego warto tam pojechać? Malta to doskonałe miejsce na zimowy wypoczynek przede wszystkim ze względu na cieplejszy klimat i wiele zabytków i atrakcji turystycznych. To miejsce jest mieszanką różnych kultur i tradycji. Podobnie Cypr - kultura grecka miesza się tam z arabską. Warto dodać, że miejsca te są bardzo bogate pod względem przyrodniczym, na turystów czekają tam śródziemnomorskie krajobrazy.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: