Pokazała serwetki z hotelowej restauracji. Goście mogą na nich zamieszczać sprośne propozycje

Przedstawiciele branży turystycznej wpadają na coraz kreatywniejsze sposoby na przyciągnięcie turystów. Jednak pomysł jednej z hotelowych restauracji w Szwajcarii podzielił internautów. Goście mogli znaleźć na stolikach serwetki... umożliwiające wysyłanie sprośnych wiadomości do innych klientów.

Lokale gastronomiczne często wpadają na pomysły umożliwiające klientom zabicie czasu w oczekiwaniu na zamówione posiłki. W tym celu świetnie sprawdzają się serwetki oraz podkładki, na których możemy znaleźć różnego rodzaju kolorowanki, krzyżówki i inne łamigłówki. Na zupełnie inne rozwiązanie zdecydowała się restauracja Tschadun w hotelu Allegra w Szwajcarii.

Zobacz wideo Za smażone ziemniaki z jajkiem sadzonym zapłacisz jak za zboże? W Davos to możliwe

Nietypowe serwetki w Szwajcarii

W niedzielę, 29 stycznia w serwisie Reddit pojawiło się zdjęcie, które zaskoczyło internautów. Autor posta jadł w restauracji Tschadun, kiedy jego uwagę przykuł jeden szczegół.

Te serwetki w hotelu w Szwajcarii umożliwiają podawanie swoich danych ludziom

- czytamy w serwisie Reddit. 

Można umieścić na nich swoje imię, znak zodiaku, ulubioną muzykę i zainteresowania. Jednak kwestia budząca kontrowersje znalazła się w dalszej części "formularza". Goście mogli wybrać, czy woleliby wyjść na kawę, drinka lub kolację, a następnie czy wolą spotkać się w kawiarni, kinie, u siebie w domu, a nawet... "przed łazienką za 10 minut". To właśnie te dwie ostatnie propozycje zniesmaczyły wielu użytkowników. 

Niesmaczny podryw czy świetny pomysł? 

Do tej pory pod postem pojawiło się ponad 100 komentarzy, w których internauci dyskutowali nad stosownością korzystania z tego typu serwetek. Niektórzy uważali, że są one nieodpowiednie i tandetne.

Przy łazience za 10 minut jest dość dzikie

- pisał jeden z internautów. 

Martwiłabym się, gdyby ktoś wybrał dwie ostatnie opcje, nie rozmawiając ze mną w pierwszej kolejności

- czytamy w komentarzach. 

Jednak niektórym pomysł przypadł go gustu, choć przyznali, że mógłby zadziałać jedynie w określonych sytuacjach.

To jest tak tandetne, że przy odpowiedniej charyzmie faktycznie by zadziałało. Na przykład, jeśli wypełnisz to i dasz komuś z ironią, prawdopodobnie uzna to za zabawne i zgodzi się z tym

- wyjaśnił inny internauta. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: