Stewardesa zdradza, dlaczego warto włożyć but do sejfu. Ta sztuczka znacznie ułatwia podróżowanie

Pewna stewardesa zdradza na TikToku sztuczki, które mogą przydać się w podczas podróży. Podpowiada między innymi, co zrobić, żeby nie zapomnieć paszportu, portfela i ważnych dokumentów z hotelowego pokoju.

Chowasz cenne przedmioty w hotelowym sejfie? Warto znać pewien prosty trik, aby o nich nie zapomnieć. Stewardesa na TikToku zdradza, o czym warto pamiętać. W niedawno opublikowanym filmiku pokazuje kilka sprytnych sztuczek, które przydadzą się w podróży. Na nagraniach przedstawia m.in. metodę na pakowanie butów oraz sposób, w jaki można wykorzystać wieszak na ubrania.

Zobacz wideo Pobili kontrolera biletów. Policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu sprawców

Triki tiktokerki mogą przydać się osobom, które często podróżują

Tiktokerka Esther Sturrus jest stewardesą holenderskich linii lotniczych KLM. Udostępnia w mediach społecznościowych wskazówki, które mogą przydać się szczególnie tym osobom, które bardzo często podróżują. W ostatnim z filmików, jakie opublikowała, pokazuje sztuczki, które wykorzystała podczas pobytu w hotelu. Na nagraniu pokazuje m.in., jak spina zasłony i chowa buty do walizki, pakując je w czepek pod prysznic.

Stewardesa pokazała, jak nie zapomnieć o dokumentach pozostawionych w hotelowym sejfie

Jeden ze sprytnych trików dotyczy chowania jednego z butów, w jakich się podróżuje do sejfu w pokoju hotelowym. Dzięki tej prostej sztuczce nie ma szans na to, aby zapomnieć o drogocennych przedmiotach, które schowało się w sejfie. Jeśli zostawimy w nim paszport, portfel czy karty kredytowe, łatwo jest o nich zapomnieć przy opuszczaniu hotelu. Kiedy zamknie się z nimi jednego z butów, w których się podróżuje, będzie to raczej niemożliwe. Ciężko jest opuścić hotel bez buta. kilka wskazówek stewardesy, które mogą ułatwić niejedną podróż, znaleźć można w filmie na TikToku:

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: