Stewardesa ujawnia, dlaczego lepiej nie korzystać z papieru toaletowego w samolocie. Powód jest obrzydliwy

Cierra Mistt to stewardesa i tiktokerka, którą obserwuje ponad 3 mln użytkowników. Dzieli się z nimi kulisami swojej pracy, a także przydatnymi trikami podróżniczymi. Na jednym z ostatnich nagrań zdradziła, dlaczego nie powinniśmy korzystać z papieru toaletowego w samolocie.

Stewardesy i stewardzi chętnie dzielą się swoim doświadczeniem w mediach społecznościowych. Pokazują, jak wyszukiwać tanie bilety, radzą, jak radzić sobie ze stresem podczas lotu, a także ujawniają, dlaczego nie powinniśmy robić pewnych rzeczy na pokładzie. Powody często bywają obrzydliwe, a nie wszyscy pasażerowie zdają sobie z nich sprawę. 

Zobacz wideo Stewardesa Justyna Kłęk opowiada o tajnikach swojego zawodu

Dlaczego lepiej nie używać papieru toaletowego w samolocie?

Niedawno Cierra Mistt poruszyła temat czystości toalet na pokładzie samolotu. Poradziła, by pasażerowie nie używali znajdującego tam papieru toaletowego, a zamiast tego sięgali po ręczniki papierowe. Te są wyższej jakości i nie rozrywają ani nie rozpuszczają się tak łatwo. 

TikTokerka zdradziła prosty sposób na zwiększenie miejsca w bagażu podręcznym. Ujawniła, jak zmieścić więcej w bagażu. Internauci: "Zmieniłaś moje życie"

Podobnego zdania jest stewardesa publikująca na TikToku pod nazwą "Flight Bae B!". Kobieta zdradziła, że kiedy mali chłopcy oddają mocz w trakcie turbulencji, często nie trafiają do toalety. 

To zwykle kończy na papierze toaletowym, więc jeśli nie chcesz tego rodzaju rzeczy w swoich dolnych regionach, użyj ręcznika papierowego

- mówiła. 

Dodała, że korzystanie z ręczników papierowych jest znacznie lepszym pomysłem, ponieważ znajdują się wyżej i są mniej narażone na zachlapanie.

Ujawniła, czego lepiej nie robić na pokładzie samolotu

Cierra zaapelowała również do pasażerów o zakładanie butów, kiedy udają się do toalety. Wielu z nich idzie tam boso, nie zdając sobie sprawy, że ciecz znajdująca się na podłodze wcale nie jest wodą. 

Nie wspominając o tym, że łazienka nigdy nie jest czyszczona, chyba że jest na tyle źle, że dosłownie musimy ją zamknąć na resztę lotu

- dodała. 

Stewardesa zdradziła triki na zabranie dodatkowego bagażu. Chcesz wnieść więcej rzeczy na pokład? Stewardesa zdradza triki bagażowe

Okazuje się, że nie tylko toalety są rzadko czyszczone. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku całego pokładu. Stewardesa przyznała, że praca sprzątaczy często ogranicza się do zbierania śmieci po podróżnych i przecierania stolików. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: