Pasażerka pokazała, jak w prosty sposób wykiwała Ryanaira. Internauci zachwyceni: "To genialne"

Osoby, które często podróżują samolotem, do perfekcji opanowały triki pozwalające zaoszczędzić nie tylko na biletach, ale i na bagażach. W tym celu wykazują się niemałą kreatywnością i przechytrzają linie lotnicze. Niedawno jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła podzielić się swoim trikiem na zabranie większej liczby rzeczy. Nagranie trafiło już do blisko 14 mln internautów.

Tanie linie lotnicze pozwalają pasażerom na wniesienie jednej sztuki bagażu podręcznego, który zwykle jest niewielką torbą lub plecakiem. Jeżeli chcemy zabrać więcej rzeczy - oczywiście musimy wykupić dodatkową opcję. Podróżni jednak wolą zaoszczędzić i kombinują na różne sposoby, a swoimi trikami dzielą się w mediach społecznościowych. Na nagraniach widzimy osoby zakładające na siebie jak najwięcej warstw czy upychające ubrania do poszewek na poduszki. W ostatnim czasie sieć obiegła także nowa metoda. 

Zobacz wideo Jak spakować ubrania, by zająć minimum miejsca? Znamy genialny patent ze skarpetkami

Pokazała jak przechytrzyć Ryanaira

Tereza to jedna z użytkowniczek TikToka, która w swoim ostatnim nagraniu podzieliła się z internautami swoim trikiem podróżniczym.

Uczę mamę, jak "ryanairować"

- napisała w opisie. 

Do przechytrzenia Ryanaira pasażerka postanowiła wykorzystać bawełnianą torbę. Zapakowała do niej swoje rzeczy, a następnie zawiesiła ją na szyi. Dodatkowy bagaż przykryła, zakładając na wierzch kurtkę oraz plecak. Tym sprytnym sposobem torba stała się niewidoczna, a kobieta mogła bezproblemowo przejść przez bramkę. 

Sposób na wniesienie dodatkowego bagażu podbił serca internautów

Nagranie trafiło już do blisko 14 mln użytkowników, którzy byli zachwyceni sposobem Terezy. 

Jutro podróżuję z Ryanairem, dziękuję

- pisał jeden z internautów. 

To genialne

- czytamy. 

Niektórzy zwrócili uwagę, że nie powinni pokazywać tego typu sposobów na TikToku. W końcu Ryanair jest tam niezwykle aktywny i jeszcze nie tak dawno opublikował nagranie skierowane do bagażowych spryciarzy. Poinformował w nim o planach wprowadzenia nowego cennika za wniesienie dodatkowych warstw ubrań czy poduszek. Chociaż film miał żartobliwy wydźwięk... to nie wiadomo, czy to nie zapowiedź kolejnych zmian

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: