Netflix szuka stewardesy lub stewarda. Możesz zarobić krocie. Lista wymagań jest jednak dość długa

Netflix ogłosił nabór na wolne stanowiska. Dystrybutor filmów chce zatrudnić personel pokładowy, który będzie pracował na odrzutowcu średniej wielkości. Oferta kusi wysoką stawką, jednak lista wymagań, które należy spełniać, jest długa. Nie każdy ma szansę, by sprostać oczekiwaniom.
Zobacz wideo "Uncoupled" - sarkastyczna opowieść o samotności [ZWIASTUN]

Na oficjalnej stronie Netfliksa pojawiło się nietypowa oferta pracy. Poszukiwana jest obsługa odrzutowca, która może liczyć na sowite wynagrodzenie. Wybrany kandydat zostanie profesjonalnie przeszkolony pod kątem dbałości o bezpieczeństwo pasażerów, w tym przeprowadzaniu ewakuacji. Jednak zanim do tego dojdzie, osoba aspirująca na dane stanowisko, będzie musiała wykazać się określonymi umiejętnościami.

Wyłowili z morza elektryczne hulajnogi. Nurkowie znaleźli aż 9 sztuk pod molo w Orłowie Wyłowili z morza elektryczne hulajnogi. Nurkowie znaleźli aż 9 sztuk pod molo

Praca stewardesy w Netfliksie. Ile można zarobić?

Pracodawca nie określił konkretnej stawki za świadczenie pracy stewarda lub stewardesy. Jednak w ogłoszeniu zamieszczono widełki wynagrodzenia. Netflix odniósł się do górnego zakresu płac w tym sektorze i zaproponował kwotę w granicach od 60,000 do 385,000 dolarów. Co w przeliczeniu na polską walutę daje nam od ok. 262 tys. zł do prawie 1,7 mln zł. 

Przy określaniu wysokości wynagrodzenia opieramy się na wskaźnikach rynkowych i bierzemy pod uwagę twoją historię zawodową, umiejętności i doświadczenie

- czytamy w treści ogłoszenia.

Te spore pieniądze może zarobić zatrudniona stewardesa lub steward, który będzie pracował na pokładzie odrzutowca G550 kursującego z międzynarodowego lotniska w San Jose. Pracodawca zaznacza, że pracownik musi przez cały czas pamiętać, aby usługi były świadczone profesjonalnie z naciskiem na godne reprezentowanie Netflix Aviation.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sprzedano prywatny samolot Elvisa Presleya. Wylicytowana kwota zaskakuje. To dużo czy mało? Sprzedano samolot Elvisa Presleya. Wylicytowana kwota zaskakuje

Stewardesa w odrzutowcu Netfliksa. Jaki dostać tę pracę?

W ogłoszeniu podano sporo wytycznych. Dlatego, jeśli mamy chrapkę na wysłanie CV i rozpoczęcie pracy z załogą Netfliksa warto zapoznać się ze szczegółami. Oto lista obowiązków i wymagań zawartych w ogłoszeniu:

 • utrzymywanie i zaopatrywanie magazynu w San Jose w Kalifornii,
 • obsługa podróży G550,
 • kontrola wszystkich urządzeń awaryjnych w kabinie, kuchni i kokpicie,
 • przeprowadzanie odprawy z uwzględnieniem procedur bezpieczeństwa przed każdym lotem,
 • zapewnienie bezpieczeństwa w kabinie podczas lotu, przed startem i lądowaniem,
 • pomoc w zakresie sporządzania zapasów niezbędnych w samolocie przed podróżą,
 • możliwość podnoszenia ciężaru do 14 kg,
 • utrzymanie porządku w magazynie,
 • zdolność długiego stania oraz udzielania pomocy w załadunku bagażu,
 • dyspozycyjność,
 • umiejętność profesjonalnego reprezentowania firmy Netflix Aviation,
 • chęć rozwoju.

Od kandydatów wymagane jest także wykazanie się dyskrecją, niezależnym osądem oraz posiadanie zdolności zapewnienia pasażerom bezproblemowej obsługi. Aplikować można poprzez stronę pracodawcy, korzystając z zamieszczonego formularza.

Więcej o: