Spędzała wakacje na Majorce. W końcu nie wytrzymała: "Nie rozumiem, dlaczego ludzie są tak samolubni"

Jedna z użytkowników TikToka wybrała się na urlop na hiszpańskiej Majorce. Piękna pogoda, wspaniałe widoki i duży hotelowy basen. Co mogłoby pójść nie tak? Jak się okazało, nastrój skutecznie popsuli jej inni wczasowicze. Swoją frustracją podzieliła się w sieci.

Parawaning jest często żartobliwie określany polskim sportem narodowym. Latem plaże w najpopularniejszych kurortach zamieniają się w barwną wystawę namiotów. Wielu plażowiczów wybiera się wówczas nad morze już we wczesnych godzinach porannych, rozstawia swoje konstrukcje, po czym wraca do hotelu. Tym sposobem zajmują sobie najlepsze miejsca i mogą delektować się błogim wypoczynkiem nawet w "godzinach szczytu". Jak się okazuje, podobna praktyka ma miejsce też za granicą. 

Zobacz wideo "Gdyby nie podwójne łóżko, nie zaszłabym w ciążę", czyli najbardziej absurdalne skargi turystów na biura podróży

Turystka miała dość

Becky Wells to użytkowniczka TikToka, która podzieliła się na swoim profilu doświadczeniami z wakacji na Majorce. Była zirytowana zachowaniem niektórych gości hotelowych. Jak pokazała na nagraniu, wielu z nich wstaje wcześnie rano, by położyć ręcznik na jednym z leżaków i zarezerwować sobie miejsce nad basenem. 

Minęła godzina, a zarezerwowane leżaki nadal nie są używane

- napisała kobieta, dokumentując sytuację z hotelowego okna. 

Wciąż nie rozumiem, dlaczego ludzie są tak samolubni

- dodała. 

Rezerwowanie leżaków - tak czy nie? Internauci byli jednogłośni

Nagranie trafiło do blisko 670 tys. użytkowników TikToka, z których wielu nie kryło oburzenia. Podzielali zdanie Becky Wells i wyrażali swoje przemyślenia. Niektórzy podsuwali własne rozwiązania tego typu sytuacji, a także dzielili się doświadczeniami z innych krajów. 

Nie rozumiem, co powstrzymuje ludzi przed zdejmowaniem ręczników? Nigdy nie byłem w ośrodku wczasowym, więc nie znam zasad

- zastanawiał się jeden z komentujących. 

Po prostu przenieś ręczniki i daj je personelowi

- zaproponował internauta. 

Na basenie we Francji, kiedy zaczyna grać muzyka, musisz iść do swojego leżaka, w przeciwnym razie zabierają ci ręcznik

- czytamy. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: