Pochwaliła się pokojem w Zakopanem. Koszt za dobę zwala z nóg. Internauci: "Ceny jak w Szwajcarii"

Drożyzna w Zakopanem to temat, który w ostatnim czasie oburza wielu Polaków. Osoby marzące o wypoczynku w zimowej stolicy Polski, muszą przygotować sporo gotówki zarówno na jedzenie na mieście, jak i noclegi. Nastroju turystów nie poprawił także ostatni post popularnej tiktokerki, która pochwaliła się pokojem w zakopiańskim hotelu za... 1600 zł.

Aga Testuje to popularna tiktokerka działająca pod nazwą "wyzszy_instytut_smaku". Na swoim profilu zgromadziła ponad 126 tys. obserwujących, z którymi dzieli się recenzjami restauracji oraz hoteli - nie tylko polskich, ale i zagranicznych. Teraz wybrała się do Zakopanego i pokazała obiekt, w którym się zatrzymała. Internauci byli w szoku. 

Zobacz wideo

Tiktokerka zatrzymała się w luksusowym obiekcie w Zakopanem

W sobotę, 14 stycznia Aga obchodziła urodziny, które postanowiła świętować w Zakopanem. Zatrzymała się w eleganckim obiekcie Bachleda Hotel Kasprowy z zachwycającym widokiem na Tatry. Tiktokerka pochwaliła się 40-metrowym pokojem z garderobą oraz półotwartą łazienką. Duże wrażenie zrobiły na niej obfite śniadania z bardzo dużym wyborem oraz pyszne, tematyczne obiadokolacje. W swojej relacji nie zapomniała wspomnieć o pięknie położonej strefie spa z basenem i kilkoma saunami, a także bliskości do stoku narciarskiego.

1600 zł za pokój? Internauci nie wytrzymali

Chociaż trzeba przyznać, że obiekt prezentuje się naprawdę luksusowo, to internautów zszokowała jego cena. Jedna doba w pokoju zaprezentowanym przez Agę to koszt 1600 zł. Wielu komentujących przyznało, że to lekka przesada i porównywało kwotę do wakacji w innych krajach. 

Ceny jak w Szwajcarii

- zauważył jeden z użytkowników TikToka. 

Toż to równowartość tygodnia all inclusive z samolotem w Hiszpanii

- czytamy.  

1600 zł za dobę. W tej cenie możesz mieć 229 kg świeżego uda lub podudzia z kurczaka. Aktualnie jest promocja w Biedronce

- zażartował inny internauta. 

Jednak tiktokerka nie podzielała zdania obserwatorów. Jej zdaniem ceny, które przedstawiali, obowiązywały kilka lat temu, a obecnie za granicą jest znacznie drożej. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: