Nurkowanie, które zapamięta na długo. Tiktokerka zdradza, co stało się z jej włosami

Doczepiane włosy stały się hitem. Kobiety, które zawsze marzyły o bujnej fryzurze, w kilka chwil mogą odmienić swój wygląd. Jak się okazuje, przedłużanie włosów może mieć także negatywny aspekt. Tiktokerka ostrzega inne kobiety, które podczas wakacji stawiają na nurkowanie w doczepianych włosach. Udostępniła nagranie.
Zobacz wideo Czy po podwyżkach cen biletów taniej podróżuje się pociągiem, czy samochodem?

Nurkowanie to bardzo przyjemna aktywność. Zwłaszcza kiedy udajemy się w tropikalne miejsca i odwiedzamy podwodny świat, który skrywa wiele tajemnic. Przepiękne rafy, czysty piasek, liczne muszelki. To wszystko daje poczucie odprężenia. Okazuje się jednak, że życie potrafi zaskoczyć.

Doczepiane włosy i nurkowanie to nie najlepsze połączenie

Wyjeżdżając na wakacje w tropiki, każdy chce wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Kobiety dbają nie tylko o garderobę, wyszukane bikini, ale także o cerę, czy uczesanie. Ta ostatnia kwestia okazała się kluczowa dla jednej z tiktokerek. Kobieta zdecydowała się na przedłużanie włosów. Choć na co dzień fryzura prezentowała się bardzo naturalnie, to jednak podczas nurkowania mocno się splątała.

Niczego nieświadoma Julia podziwiała podwodny świat, nurkując przy użyciu maski i rurki tlenowej. Jednak kiedy wyszła na brzeg, okazało się, że jej doczepiane włosy są w strasznym stanie. Kobieta zamieściła nagranie, na którym widać ogromny kołtun. W opisie dodała, że nad jego usunięciem pracowały trzy osoby przez osiem godzin. Ostatecznie włosy usunięto, a fryzura kobiety straciła znacznie na objętości. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nurkowanie, które skończyło się usuwaniem włosów. Film skomentowało wiele osób

Nagranie, którym podzieliła się Julia, obejrzało prawie dwa miliony użytkowników TikToka. Internautki odniosły się do jakości włosów, jakie doczepiła tiktokerka. Okazuje się jednak, że inne osoby również miały ten problem.

To były syntetyczne włosy, po co płacić tyle za przedłużanie, zamiast wybrać naturalny produkt

- komentuje internautka.

Mnie też się to zdarzyło. Można mieć najlepszej jakości włosy, ale nawet wtedy działa na nie słona woda i słońce. Ostatecznie pomaga tylko jedno: wyczesywanie

- wspomina inna kobieta.

Dziewczyny, podstawowa zasada to nie wchodzić do morza z przedłużanymi włosami

- radzi użytkowniczka TikToka.

Więcej o: