Wynajmij jacht, na którym płynął Daniel Craig w "Glass Onion". Ile kosztuje luksus z Netfliksa?

Film amerykańskiej produkcji, w której zobaczymy między innymi Daniela Cragia zyskał sympatię widzów. Jak się okazuje, osoby z większą zasobnością portfela mogą poczuć się jak gwiazdy filmowe. Wszystko za sprawą pewnego jachtu.
Zobacz wideo "Ginny&Georgia" [ZWIASTUN]

"Glass onion" to druga część filmu "Na noże" dostępna na platformie Netflix. Polska premiera kinowa odbyła się dzień przed Wigilią, czyli 23 grudnia 2022 roku. Produkcja wzbudziła zainteresowanie i sympatię wielu widzów. Jednak w ostatnich dniach o filmie jest także głośno z zupełnie innych względów.

W tym miejscu po bułki chodzi się z bronią. Tiktokerka zdradziła powód

Jacht na wynajem. Poczuj się jak Daniel Craig w filmie "Glass onion"

Super jacht AQUARIUS, bo tak brzmi nazwa ekskluzywnego żaglowca, którym płynął Daniel Craig w filmie "Glass onion" pokochają wszyscy miłośnicy luksusu. Ten wyjątkowo piękny jacht oferuje zakwaterowanie dla 12 osób. Posiada 7 kabin, a wnętrza zostały zaprojektowane w holenderskim styli przez Sinot Yacht Design. Został wybudowany w 2016 roku, jednak sławę przyniosła mu właśnie produkcja Netflixa, którą nadal możemy obejrzeć.

Podczas kręcenia filmu na wyspę bogacza Daniel Craig udał się, korzystając z pewnego jachtu, który jak się okazuje, można wypożyczyć. Ile kosztuje wynajem jachtu z filmu "Glass onion"? Cena powala z nóg. Na yachtcharterfleet.com jest możliwość wyczarterowania żaglowca.

Koszt w sezonie letnim, jak i zimowym jest taki sam i wynosi od 1,500,000 dolarów za tydzień plus ewentualne koszty. Zatem biorąc pod uwagę obecny kurs dolara amerykańskiego, za luksus zapłacimy około 6 600 000 złotych. 

Dlaczego tak drogo? Nie jest to zwyczajny żaglowiec. Na pokładzie znajduje się kino, salon kosmetyczny, spa, basen oraz jacuzzi. Dla wymagających klientów z pewnością dobrą informacją jest fakt, że jacht wyposażony jest także w siłownię. Komfort podkreśla także obecność windy oraz Wi-Fi.

 

Hagia Sofia Była chrześcijańska, muzułmańska i świecka. Budowla z niezwykłą historią

"Glass onion". Kryminał z bogactwem w tle

Pierwsza część kryminalnego dzieła pt. "Na noże" stała się nie tylko kasowym, ale i filmowym sukcesem. Dlatego reżyser i scenarzysta Rian Johnson postanowił o kontynuacji losów detektywa i podpisał z Netflixem umowę na stworzenie kolejnej części. Tak powstał film "Glass onion" w roli głównej obsadzono ponownie Daniela Craiga, a do ekipy dołączyli Edward Norton, Kathryn Hahn, Dave Bautista, Kate Hudson, Janelle Monáe i Leslie Odom Jr.

Akcja kryminału rozgrywa się na greckiej wyspie, która jest prywatną własnością pewnego miliardera. Trwa impreza, na którą zaproszeni są wyłącznie bogaci przyjaciele właściciela. Nagle wśród gości nieoczekiwanie znajdują się skonfliktowani bohaterowie, a detektyw ma do rozwiązania niełatwą zagadkę.

Podczas kręcenia filmu na wyspę bogacza Daniel Craig udał się, korzystając z pewnego jachtu, który jak się okazuje, można wynająć. Jednak czy każdego stać na taki rarytas?

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: