Wyjątkowe znalezisko w bagażu turysty. "Funkcjonariusze lotniska nie uznali tego za hissssssteryczne"

Podróżni nie rzadko łamią przepisy i zabierają ze sobą zakazane przedmioty. Tak było i tym razem. Jeden z pasażerów na międzynarodowym lotnisku Tampa na Florydzie przeszedł jednak samego siebie, próbując przemycić w bagażu podręcznym. węża! Próba została jednak szybko udaremniona.

Podróżni doskonale wiedzą, z jakim rygorem można spotkać się na lotniskach. Ze względów bezpieczeństwa nie możemy zabrać ze sobą wielu przedmiotów, a bagaże poddane są różnorodnym ograniczeniom. Nieustannie zdarzają się jednak tacy, którzy za wszelką cenę próbują przemycić coś w bagażu. Coraz częściej próby przemytu dotyczą różnorodnych gatunków zwierząt.

Zobacz wideo Twój lot się nie odbył? Co zrobić w takiej sytuacji? Ekspertka wyjaśnia

Wyjątkowe znalezisko w bagażu turysty. Próbował przemycić węża w bagażu podręcznym

W połowie grudnia na międzynarodowym lotnisku Tampa na Florydzie doszło do niebywałego zdarzenia. Służby celne jednak dopiero teraz zdecydowały się powiadomić o całym zajściu. Informacja obiegła sieć dzięki amerykańskiej Administracji Bezpieczeństwa Transportu (TSA), która opublikowała w mediach społecznościowych post o podróżującym na gapę.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak możemy przeczytać między innymi na Instagramie TSA, podczas rutynowej kontroli bagażu podręcznego okazało się, że w walizce przewożony jest wąż.

 

Boa w walizce jednego z pasażerów. "W tej torbie jest niebezpieczny makaron"

W tej torbie jest niebezpieczny makaron

- poinformowała żartobliwie agencja TSA.

 Nasi funkcjonariusze na międzynarodowym lotnisku w Tampie nie uznali tego za hissssssteryczne! W bagażu podręcznym pasażera zwinięty był czterocalowy boa dusiciel!

- czytamy w mediach społecznościowych.

Zdaniem kontrolerów nie ma szans na to, by ten ponad metrowy boa dusiciel dostał się na pokład, gdyż jak twierdzą, przez rentgen bagażu "nie prześlizgnie się" nawet lina.

Więcej o: