Znamy najtańsze all inclusive na styczeń! Ten kierunek od dawna jest rozchwytywany wśród turystów

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, co za tym idzie, ruszają pierwsze plany na zimowe wyjazdy. W czołowe najtańszych miejsc oferujących all inclusive od lat króluje Turcja. To właśnie tam gwarantowana jest pogoda, dobre jedzenie, piękne plaże i konkurencyjne ceny.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Styczniowe all inclusive to prawdziwa gratka dla spragnionych słońca i wakacyjnych klimatów. Wakacje na początku nowego roku to doskonała opcja dla par, singli, ale także rodzin, których dzieci właśnie rozpoczynają ferie. Przedstawiamy topowe kierunki, które gwarantują atrakcje, pogodę i wyjątkowo niskie stawki!

Najtańsze all inclusive w styczniu - znamy topowy kierunek

Już 16 stycznia ruszają pierwsze ferie zimowe - rozpoczną je województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie i śląskie. Z kolei koniec miesiąca i początek lutego zarezerwowany jest dla pozostałych regionów. Zimowa przerwa to dobra okazja, by zaplanować wyjazd za granicę. Wśród najchętniej wybieranych miejsc można wyróżnić ciepłe kraje, europejskie wybrzeże, ale także góry, stoki narciarskie czy gorące źródła.

Jednym z topowych kierunków jest Turcja, która od lat uważana jest za wakacyjną ostoję Polaków. Chociaż kierunek cieszy się największym zainteresowaniem latem, nic nie stoi na przeszkodzie, by odwiedzić go z początkiem nowego roku. Jedną z największych zalet są wyjątkowo niskie ceny i specjalne okazje, które czekają na turystów, którzy postanowili odwiedzić wybrzeże poza sezonem. 

Zobacz wideo Hotelarze szukają furtek w obostrzeniach. "Apeluję o roztropność"

Styczniowe all inclusive w Turcji - tanie wakacje poza sezonem

Opcja all inclusive wypada niemal zawsze najtaniej. Wliczany jest w nią przelot samolotem, transport i zakwaterowanie, a także niejednokrotnie wyżywienie. W powiększonych ofertach czasami można znaleźć także dodatkowe atrakcje, takie jak wycieczki, darmowy bar premium czy dodatkowe usługi hotelu jak masaże, spa, baseny itd. Za tygodniowe wczasy last minute z pobytem w hotelu czterogwiazdkowym i z wylotem z kilku polskich lotnisk, na początku roku zapłacimy od 1200 do 1500 zł. Warto podkreślić, że tureckie wybrzeże oferuje wiele dóbr - piękne, różnorodne plaże, wspaniałe zabytki, zjawiskowe atrakcje, rejsy, gwarantowaną pogodę i wyśmienite jedzenie. 

Innym ciekawym kierunkiem, który wypada korzystnie w opcji all inclusive, jest Tunezja. Orientalny kraj, północnej Afryki to prawdziwy rarytas dla podróżników, fanów historii i wakacyjnych wrażeń. W styczniu ceny prezentują się wyjątkowo okazjonalnie - tygodniowy pobyt to koszt od 1700 zł za osobę. Na miejscu możemy spodziewać się wiosennych temperatur, sięgających nawet 20 stopni C, zjawiskowych miast, ciekawego menu, spektakularnych obiektów kultury czy ciekawych budowli. 

Więcej o: