Dziecko siało spustoszenie na lotnisku. Wtedy do akcji wkroczyła pracowniczka. "Wiedziała, co trzeba zrobić"

Pewne dziecko wpadło w szał na lotnisku w Melbourne, biegając wzdłuż taśm bagażowych i zrzucając walizki na ziemię. Bezradna mama nie mogła poradzić sobie z uspokojeniem chłopca. Nagranie ze zdarzenia zostało udostępnione na TikToku i szybko stało się hitem.

Użytkownicy internetu chętnie dzielą się doświadczeniami ze swoich podróży - nie zawsze tymi przyjemnymi. Często możemy oglądać zdjęcia niskiej jakości posiłków czy nagrania pasażerów, których zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Tym razem pewien mężczyzna podróżujący z lotniska z Melbourne pokazał, jak w łatwy sposób można zapanować nad niesfornym dzieckiem. Wideo trafiło już do ponad 1,5 mln użytkowników.

Zobacz wideo Paszport i dowód dla dziecka - jak wyrobić?

Chłopiec awanturował się na lotnisku

Na nagraniu widzimy chłopca biegającego po taśmie w hali odbioru bagażu, nic nierobiącego sobie z ostrzeżeń poirytowanej mamy. Kobieta krzyczała i instruowała go, by zszedł na ziemię. Ten po chwili faktycznie to zrobił... ruszył przed siebie i chwycił jedną z przypadkowych walizek, zrzucając ją z taśmy. Cała sytuacja była obserwowana przez zszokowanych podróżnych przyglądających się zachowaniu dziecka. 

W pewnym momencie do akcji wkroczyła pracowniczka lotniska. Kobieta wykorzystała system nagłośnieniowy, przez który wystosowała komunikat. 

Wściekła pasażerka rzuciła się na funkcjonariuszkę Straży Granicznej w Poznaniu.Rzuciła się na funkcjonariuszkę Straży Granicznej. Powód mocno zaskakuje

Cześć wszystkim, czy rodzice mogą kontrolować dziecko, które kręci przy taśmie numer cztery. Mamy ochronę i policję, które przyjdą z tobą porozmawiać

- powiedziała przez głośnik.

Po usłyszeniu, że policja jest w drodze, młodzieniec natychmiast się uspokoił i zbiegł z taśmy bagażowej. 

Internauci zszokowani zachowaniem dziecka

Nagranie szybko stało się viralem na TikToku. Wielu internautów oklaskiwało w komentarzach zachowanie pracowniczki lotniska. Inni z kolei byli oburzeni zachowaniem dziecka oraz brakiem dyscypliny. 

Ta kobieta musi być mamą… wiedziała, co trzeba zrobić. Dzieciak przestraszył się wzmianki o policji

- pisał jeden z użytkowników. 

Kobieta była zniesmaczona zachowaniem współpasażerki.Oburzona pasażerka podzieliła się zdjęciem z samolotu. "To obrzydliwe"

Moja mama rzuciłaby się na mnie na oczach tych wszystkich ludzi

- czytamy pod filmem. 

To dziecko nie ma szacunku do siebie, do mamy ani do innych

- pisał internauta. 

Wyobraź sobie siedzieć obok niego w samolocie

- podsumował inny. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: