Wstrząsające sceny na lotnisku. Gwardia Narodowa odkryła w kartonie ludzkie czaszki

Tego, co wydarzyło się na lotnisku w Queretaro w Meksyku długo nie zapomni zarówno Gwardia Narodowa, jak i podróżni. Służby odkryły, że w jednym z kartonów znajdują się ludzkie czaszki. Wstrząsające zdjęcia z tego zdarzenia trafiły do sieci.

Gwardia Narodowa dokonała makabrycznego odkrycia na jednym z meksykańskich lotnisk. To, co ukazało się im oczom podczas prześwietlania bagażu, wprawiło ich nie tylko w osłupienie, ale przyprawiło też o gęsią skórkę.

Zobacz wideo Doda odtworzyła słynną scenę ze „Słonecznego patrolu" na plaży w Meksyku

Meksyk. Na lotnisku w Queretaro rozegrał się istny horror

Jak podaje Agencja Reutera, Gwardia Narodowa podczas prześwietlania paczek natrafiła na nietypowe znalezisko, które zmroziło krew w żyłach wszystkim obecnym przy tym zdarzeniu gwardzistom. W paczce, która miała zostać wysłana kurierem do Stanów Zjednoczonych, znajdowały się ludzkie czaszki. Choć były zawinięte w folię aluminiową, to zaniepokoiły gwardzistów, którzy postanowili dokładniej sprawdzić, co znajduje się w pudle.

Więcej intrygujących informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zamek krzyżacki w Malborku Miasta w Polsce, które musisz odwiedzić. Są doceniane na całym świecie

Czaszki na lotnisku w Meksyku. Do kogo należą i gdzie miały trafić?

Przesyłka z ludzkimi czaszkami miała trafić z zachodniego wybrzeża stanu Michoacan, czyli jednej z najniebezpieczniejszych części Meksyku, do Manning w Karolinie Południowej.

Samolot (zdjęcie ilustracyjne) Nigdy nie rezerwuj powrotów z podróży w niedzielę. Powód jest banalny

Służby podzieliły się z mediami wyłącznie podstawowymi informacji. Jak podaje Agencja Reutera, nie zdradzono kto i w jakim celu próbował wysłać tego rodzaju mroczną przesyłkę. Nie wiadomo również, do kogo należały szczątki. Warto również wiedzieć, że zgodnie z meksykańskim prawem, aby móc przenieść ludzkie szczątki, należy uzyskać specjalne pozwolenie. Jest ono wydawane przez właściwy organ ds. zdrowia. W tym przypadku osoba, która chciała nadać paczkę z czaszkami ludzkimi, nie miała tego dokumentu.

Więcej o: