Ryanair ogłosił wyprzedaż. Bilety już od 79 zł

Końcówka roku zachęca do podsumowań, ale i do snucia planów. Jeśli jednym z waszych postanowień noworocznych jest częstsze podróżowanie, będziecie mogli je spełnić. Irlandzki przewoźnik ogłosił właśnie noworoczną promocję. Ceny w jedną stronę zaczynają się od 79 zł.

Irlandzkie niskobudżetowe linie lotnicze ogłosiły wyprzedaż lata 2023. Bilety w dobrej cenie są dostępne do 31 stycznia w terminach od 1 kwietnia do 30 czerwca. Spieszcie się, bo obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy.

Pula tanich biletów dotyczy lotów z następujących lotnisk: Warszawa-Modlin, Szczecin-Goleniów, Łódź, Bydgoszcz, Lublin, Rzeszów, Gdańsk, Poznań, Kraków, Katowice i Wrocław.

Zobacz wideo Oni trują Europę. Polska elektrownia na czele listy

Bilety wyprzedają się jak świeże bułeczki 

Choć przewoźnik akcję reklamuje hasłem: Leć już od 130 zł, w promocji można znaleźć tańsze bilety. Do Brukseli na lotnisko Charleroi, Gotenborga i Oslo z lotniska w Modlinie polecimy za 79 zł. Za tę samą cenę polecimy z Gdańska do Londonu Stansted, z Krakowa do Oslo oraz z Wrocławia do Brukseli.

89 zł trzeba zapłacić za bilety z Modlina do Rygi i Sztokholmu. Z Łodzi do Brukseli, z Gdańska do Oslo, a z Poznania do Londynu.

Turystyczne hity

W ofercie znalazły się też kierunki bardzo popularne w okresie wakacyjnym. Za lot z Krakowa do chorwackiego Zadaru trzeba zapłacić 239 zł, a do bułgarskiego Burgas z Gdańska 279 zł. To są  najdroższe bilety w noworocznej ofercie przewoźnika, choć przyznacie, że też w atrakcyjnej cenie.

Promocja obowiązuje do 31 stycznia. Spieszcie się, bo z minuty na minutę dostępnych miejsc jest coraz mniej.

Aktualna lista promocyjnych biletów dostępna jest tutaj.

Lata z dwunastu polskich lotnisk

Ryanair to irlandzka linia lotnicza założona w 1985 roku, największy niskobudżetowy przewoźnik w Europie. W Polsce obecny od marca 2005 roku i stale rozszerza swoją siatkę połączeń. Aktualnie oferuje rejsy z dwunastu polskich lotnisk. Jego flotę stanowi ok. 300 samolotów typu Boeing 737-800.

Źródło: Ryanair 

Więcej o: