Sylwester w Suntago. Egzotyczny raj będzie czynny krócej niż zwykle

Ci, którzy chcieliby spędzić sylwestra pod palmami, wcale nie muszą wydawać kroci i decydować się na długie podróże samolotem. Wystarczy wybrać się do Suntago - tropikalnego parku wodnego zlokalizowanego w gminie Mszczonów.

Park wodny Suntago to największy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej tego typu obiekt. Znajduje się tam 740 palm, 32 zjeżdżalnie i aż 18 basenów, co zapewnia doskonałą zabawę dla całej rodziny. Ci jednak, którzy zamierzają wybrać się tam w sylwestra, powinni zapoznać się z godzinami otwarcia aquaparku tego dnia, by nie być zaskoczonym, gdy zabawa będzie musiała zakończyć się wcześniej. 

Zobacz wideo Grinch z Ostrowi Mazowieckiej. 27-latek zniszczył lampki na choince przy domu kultury

Sylwester w Suntago. Jak przygotować się do wizyty w tym dniu?

Ci, którzy zamierzają spędzić sylwestra w Suntago, mogą zapomnieć o całonocnym szaleństwie w aquaparku. 31 grudnia Suntago będzie czynne nieco krócej niż zawsze - od godziny 10 do 19, a nie do 21 czy 22.

Powrócił Beliansky Express z Muszyny do Popradu-Tatry Najbardziej malownicza trasa w Tatrach. Powrócił Beliansky Express

31 grudnia bilet do Suntago dla osoby dorosłej uprawniający do wejścia na trzy strefy kosztuje 184 złote. Nieco tańszy będzie bilet czterogodzinny, za który trzeba zapłacić 164 złote lub dwugodzinny, za który trzeba zapłacić 134 złote.

Więcej przydatnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wprowadzono limit alkoholu na wakacjach all inclusive (zdjęcie ilustracyjne) Llimit alkoholu na wakacjach all-inclusive. Ile drinków można wypić?

Jeśli planujemy wizytę wraz z dziećmi, to za ulgowy bilet całodniowy trzeba zapłacić 129 złotych, za czterogodzinny 114 złotych, a za dwugodzinny 84 złote. Tańsze będą z kolei bilety dla dzieci do 90 centymetrów i 120 centymetrów.

Suntago - wspaniała atrakcja dla całej rodziny

Park rozrywki i wypoczynku Suntago to doskonała atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W ofercie znajdują się trzy strefy rozrywki - liczne baseny ze zjeżdżalniami, różnego rodzaju sauny, spa, restauracje i bary oraz szeroko rozwinięta baza noclegowa, dzięki której można przedłużyć zabawę o co najmniej kolejny dzień.

Więcej o: