Sylwester na stoku, czyli świetna zabawa i nocne szusowanie. Tu przywitasz Nowy Rok w wyjątkowy sposób

Dla wielu wymarzony sylwester wiąże się z szampańską zabawą do białego rana. Inni chcieliby przywitać Nowy Rok, robiąc to, co kochają. Szusowanie po ośnieżonych stokach i niezwykłe górskie krajobrazy mogą wydawać się więc idealnym rozwiązaniem. Gdzie możemy spędzić sylwester na stoku w 2022 roku? Podpowiadamy.

Sylwester na stoku to świetne rozwiązanie dla miłośników sportów zimowych i osób preferujących spokojniejszą zabawę. W końcu ostatnia noc w roku wcale nie musi wiązać się z domówką lub imprezą w klubie. Jak co roku, wiele ośrodków narciarskich przygotowało specjalną sylwestrową ofertę. Sprawdźcie, gdzie będziecie mogli poszusować do północy, a może nawet i dłużej. 

Zobacz wideo JASNÁ tatry Niżne to największy ośrodek sportów zimowych na Słowacji

Sylwester na stoku w Krynicy-Zdroju

Wyjątkową ofertę na miłośników narciarstwa przygotował popularny ośrodek położony w Krynicy-Zdroju. Słotwiny Arena zaprasza na wspólną zabawę od 18:00 do 00:30. Pół godziny przed północą odbędzie się tu ostatni wjazd kolejką krzesełkową na górę, gdzie każdy uczestnik otrzyma zimny ogień. Następnie wszyscy oddadzą ostatni zjazd w starym roku. 

Sylwester na nartach - Szczyrk Mountain Resort

A może by tak ostatnia noc w roku w Beskidach? Szczyrk Mountain Resort ma dla was dwie propozycje. Jeden z pakietów gwarantuje szusowanie na tamtejszych stokach aż do 00:30. Jak na sylwestra przystało, na gości czekać będzie tu także specjalnie przygotowana strefa muzyczna oraz gastronomiczna. 

Chętni mogą wykupić pakiet VIP, który dodatkowo daje możliwość udziału w wyjątkowej imprezie na 1000 m n.p.m. w Restauracji Kuflonka. Zapowiada się świetna zabawa z open barem, bufetem i muzyką na żywo graną przez DJ Karolę. 

Sylwester na stoku 2022/2023 - Wisła

Nie mogło zabraknąć przywitania 2023 roku w jednej z najpopularniejszych górskich miejscowości. Skolnity i Soszów w Wiśle zaprasza na nocne szusowanie i zabawę z DJ-em na dachu w godzinach od 20:00 do 01:00. Jednak stacja ma jedną prośbę do narciarzy. 

Pamiętaj! W zagrodzie na górnej stacji mieszkają zwierzaki dlatego #niestrzelamwsylwestera

- czytamy na stronie internetowej ośrodka. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: