Tak wygląda dom Magdy Gessler w Kanadzie. Wnętrza zachwyciły internautów. "Jak w bajce"

Magda Gessler, polska restauratorka na co dzień żyje w Polsce, jednak jej ukochany mieszka w Kanadzie. Celebrytka często go odwiedza w ich wspólnym domu, który na wielu robi ogromne wrażenie. Wystawne wnętrze, jacuzzi i zadbany ogród - czym jeszcze zachwyca ta niezwykła posiadłość?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W domu Magdy Gessler i jej ukochanego, Waldemara Kozerawskiego, widoczna jest dbałość o każdy szczegół. "Jest to naszą największą przyjemnością i wszystkie nasze meble składamy razem, szukamy razem. Oboje musimy wyrazić zgodę na kupno danego mebla. Waldek musi się tam dobrze czuć, w końcu będzie w tym domu spędzał więcej czasu niż ja" - przyznała w jednym z wywiadów słynna restauratorka. 

Dwa światy 

Życie słynnej polskiej restauratorki nie ogranicza się jedynie do wnętrza luksusowych restauracji. Gwiazda chętnie dzieli się ze swoimi fanami szczegółami z życia prywatnego w mediach społecznościowych, dlatego wiele osób zdaje sobie sprawę, że Magda Gessler na co dzień żyje częściowo w Polsce, a częściowo w Kanadzie. Właśnie tam na stałe mieszka jej wieloletni partner Waldemar Kozerawski, który za granicą pracuje jako chirurg plastyczny. Ich wspólna posiadłość wielu osobom zapiera dech w piersi

 

Urok ciepłych barw

Medialna para chętnie dzieli się fragmentami swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Bardzo często wystawne wnętrza bogato zdobionego domu służą jako tło do rodzinnych zdjęć. Widoczne są na nich przede wszystkim ciepłe, stonowane barwy i przytulne wnętrza, wzbogacone o przewijające się motywy roślinne. Z podobną dbałością został zaaranżowany ogród, w którym znajduje się również jacuzzi. 

Cała przestrzeń przypomina tajemniczy, rajski ogród. Sama Gessler określa swój ogród mianem "rajskiego". Nic dziwnego - bujna roślinność sprawia, że przebywając w nim można poczuć się jak w bajce

- czytamy na stronie viva.pl

Magda Gessler w ogrodzieMagda Gessler w ogrodzie magdagessler_official / Instagram

 

Barokowy przepych

Wystawny dom w Kanadzie para nabyła już kilka lat temu. Wówczas restauratorka przyznała, że dobór mebli i odpowiednich dekoracji był z jednej strony przyjemnością, a z drugiej - ogromnym wyzwaniem. "Oboje musimy wyrazić zgodę na kupno danego mebla" wyznała Magda Gessler w jednym z wywiadów. W efekcie wnętrze uderza barokowym przepychem, ciepłymi barwami i dbałością o każdy szczegół. Niektórym się to podoba, innym niekoniecznie. Jak komentują internauci w mediach społecznościowych: 

Jak w bajce!
Cudnie, jestem zachwycona
Wygląda jak kościół...
 

Źródła: Instagram, viva.pl

Więcej o: