Podróżowanie będzie jeszcze droższe. Tanie linie lotnicze podnoszą ceny dodatkowych usług

Tanie linie lotnicze Wizz Air zdecydowały się na podniesienie cen dodatkowych usług oferowanych swoim klientom. Pasażerowie, którym zależy na komforcie i większym bagażu, będą musieli opróżnić zawartość portfeli.

Wizz Air to węgierskie tanie linie lotnicze, obsługujące Europę Środkowo-Wschodnią, Europę Zachodnią, Azję, Gruzję i Izrael. Cały czas cieszą się popularnością turystów, którzy chcą jak najwięcej zaoszczędzić na biletach. Wprowadzone podwyżki sprawiły jednak, że nie jest już tak tanio, jak wcześniej.

Zobacz wideo Kiedy przysługuje nam zwrot kosztów, a kiedy odszkodowanie od przewoźnika? Ekspertka wyjaśnia

Oferta Wizz Air nie jest już tak korzystna. Linie lotnicze podnoszą ceny dodatkowych usług

Jak podaje fly4free.com, Wizz Air podniósł ceny dodatkowych usług, z których mogą skorzystać pasażerowie. Więcej trzeba zapłacić m.in. za standardowe roczne członkostwo w Wizz Discount Club, czyli za usługę dla pasażerów, którzy często latają tymi liniami i dzięki temu mogą liczyć na tańsze bilety. Jak czytamy, standardowa obniżka wynosi 10 euro przy biletach, których koszt wynosi nawet więcej niż 19,99 euro i 5 euro zniżki na wykup bagażu rejestrowanego. Po podwyżkach cena standardowego członkostwa (dla nas i 1 osoby towarzyszącej) wynosi blisko 40 euro rocznie (187,5 zł), czyli o 10 euro więcej niż przed podwyżkami.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Palestinians Bethlehem Christmas Betlejem. Tam urodził się Jezus. W Boże Narodzenie zaczyna tętnić życiem

Na lotnisku również trzeba zapłacić więcej. Wizz Air podnosi cenę za bagaż

Fly4free.com podaje, że linie lotnicze Wizz Air podniosły również cenę za usługę Wizz Priority z 25 do 30 euro. Dzięki niej zyskujemy możliwość wejścia na pokład jako pierwsi i możemy zabrać ze sobą duży bagaż podręczny - do 10 kilogramów.

Robił jej intymne zdjęcia w samolocie i został zatrzymany przez policję. Pasażerowie bili brawa Robił jej intymne zdjęcia w samolocie. Został zatrzymany przez policję

Więcej zapłacimy również za bagaż rejestrowany nadawany na lotnisku: w przypadku walizek o wadze do 20 kilogramów musimy teraz zapłacić 60 euro, a nie 55 euro, a za bagaż o wadze do 32 kilogramów musimy zapłacić już 120 euro, a nie 110 euro.

Więcej o: