Robił jej intymne zdjęcia w samolocie i został zatrzymany przez policję. Pasażerowie bili brawa

O przykrym incydencie, do którego doszło w samolocie lecącym do Brazylii, opowiedziała w mediach społecznościowych instagramerka Anna Clara Rios. Kobieta padła ofiarą jednego z mężczyzn, który wykorzystując to, że zasnęła, robił jej intymne zdjęcia. Sprawca został zatrzymany przez policję.

Anna Clara Rios to instagramerka, którą w sieci śledzi blisko 650 tys. osób. Przykrą sytuacją podzieliła się w zeszłym tygodniu na Instagramie. Wiele osób pochwaliło jej zachowanie i udzieliło wsparcia.

Zobacz wideo Polscy sędziowie finału mundialu przywitani na lotnisku

Instagramerka opowiada o przykrym incydencie w samolocie. W okropny sposób naruszono jej prywatność

Jak podaje brytyjski tabloid "Daily Star", do incydentu miało dojść, kiedy Anna Clara Rios wracała samolotem domu do Belo Horizonte w Brazylii z pracy w Sao Paulo.

Trzęsę się z wściekłości. Ten tutaj pan robił mi zdjęcia, kiedy spałam, musieli dać mi znać, żeby mnie obudzić

- relacjonowała roztrzęsiona kobieta.

Tajlandia, Ayuthaya posąg Buddy Nowy podatek uderzy w turystów. Obejmie najpopularniejsze kierunki

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dodała, że obudziła ją zaniepokojona sytuacją stewardesa. Instagramerka w pierwszej chwili pomyślała, że mężczyzna robił jej zdjęcia, gdyż rozpoznał ją z mediów społecznościowych. Okazało się jednak, że robił zdjęcia, by zobaczyć, co znajduje się pod jej sukienką.

Instagramerka skonfrontowała się z mężczyzną. Z samolotu wyprowadziła go policja

Kobieta natychmiast skonfrontowała się z mężczyzną. Okazało się, że nie tylko zrobił jej zdjęcie, ale też wysłał je swojemu znajomemu za pośrednictwem WhatsApp.

Czułam się bardzo bezbronna i niepewna, ale powiedziałam stewardowi, że zamierzam się z nim skonfrontować, ponieważ chciałam, żeby usunął zdjęcia ze swojego telefonu komórkowego

- relacjonuje kobieta.

Dodała również, że poszła do mężczyzny, by powiedzieć mu, że równie dobrze w takiej przykrej sytuacji mogłaby znaleźć się jego żona lub córka. Następnie zrobiła zrzut ekranu wiadomości, którą wysłał mężczyzna i udostępniła go policji.

Zakopane (zdjęcie ilustracyjne) Gdzie znaleźć noclegi na święta i sylwestra? Szanse są nikłe, ale są

Jak podaje "Daily Star", influencerka twierdziła, że funkcjonariusze policji federalnej czekali, aby wyprowadzić mężczyznę z samolotu na międzynarodowym lotnisku Belo Horizonte. Miały towarzyszyć temu brawa pasażerów.

Więcej o: