Wizz Air uruchamia nowe połączenie z Polski. Na miejscu supra, chinkali i wino

Już od 3 czerwca przyszłego roku Wizz Air poleci ze stolicy Wielkopolski do Kutaisi w Gruzji. Nowe połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu: we wtorki i w soboty. Ceny biletów zaczynają się od 139 zł.

- Stale dążymy do rozszerzenia naszej siatki połączeń z Polski, oferując kierunki w Europie i poza nią. Po niedawno ogłoszonych połączeniach z Poznania do Werony oraz Tirany, dodawane dzisiaj Kutaisi to najnowsze miejsce docelowe w naszej ofercie dla klientów WIZZ z Poznania. Wierzymy, że nowe połączenia z Poznania staną się inspiracją do planowania wakacyjnych wyjazdów oraz odkrywania nowych miejsc w jak najniższych cenach. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie pasażerów na pokładach samolotów WIZZ z Poznania do Kutaisi - powiedziała Evelin Jeckel, Network Officer w Wizz Aira. 

Doświadcz gruzińskiej gościnności

Kutaisi to drugie co do wielkości miasto Gruzji. Eleganckie, wysadzane drzewami ulice z XIX-wiecznymi domami ciągnącymi się aż do brzegów rzeki Rioni wraz z malowniczymi parkami sprawiają, że miasto jest przyjemnym miejscem na spacery i podziwianie wielu atrakcji. To także niezapomniane doświadczanie gruzińskiej kuchni i gościnności. Będąc w Gruzji, warto spróbować lokalnych przysmaków takich jak: chinkali, chachapuri, lobiani czy patridżani.

Ponad 6,8 mln pasażerów

W ciągu 11 miesięcy 2022 roku Wizz Air przewiózł ponad 6,8 mln pasażerów na niskokosztowych trasach do i z Polski. Wraz z najnowszym połączeniem z Poznania do Kutaisi w Gruzji, Wizz Air oferuje 83 miejsca docelowe z Polski do 27 krajów. Pasażerowie z Polski mogą podróżować między innymi do: Bilbao, Fuerteventyry, Malty, Tirany, Maroka, Abu Dhabi, Werony i wielu innych miejsc. 

Źródło: Wizz Air

Więcej o: