TikTokerka odkryła pracę marzeń. Luksusowe hotele, baseny, jacuzzi - "normalnie na tym zarabiam"

- Wszystkie usługi w hotelu mam za darmo. Podróżuję z moim narzeczonym, mam też zagwarantowane pełne wyżywienie oraz, uwaga - tak, normalnie na tym zarabiam - mówi jedna z influencerek na TikToku. W zamieszczonym nagraniu opowiada, jak wygląda na co dzień jej praca.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zwiedzanie ciekawych miejsc, nocowanie w gwiazdkowych hotelach i testowanie menu w nowoczesnych restauracjach - okazuje się, że można nie tylko tak żyć, ale jeszcze na tym zarabiać. O swojej pracy jako testerka hoteli opowiada jedna z użytkowniczek na TikToku. 

Raj na ziemi

Jakiś czas temu TikTokerka tworząca pod nazwą "wewlasnymstylu" zdecydowała się podzielić z odbiorcami kulisami swojej pracy jako testerka hoteli. Kobieta na zamieszczonym nagraniu opowiada, że noclegi, wszystkie usługi i pełne wyżywienie zapewnia jej ośrodek całkowicie za darmo. Z kolei do jej obowiązków należy ocenianie standardów zakwaterowania.

Sprawdzam najpiękniejsze baseny, jacuzzi i sauny, wykonuję zdjęcia i nagrania dla hoteli. Testuję również potrawy w restauracji, a dodatkowo mam szansę zwiedzać

- opowiada twórczyni na jednym z zamieszczonych filmików. Z kolei zdjęcia i recenzje z pobytów w różnych hotelach w Polsce i na świecie zamieszcza na swoim Instagramie. Jak sama twierdzi, wraz z narzeczonym odwiedzili już w ten sposób ponad 200 hoteli na świecie. 

Zobacz wideo Friz pokazują gdzie spędza wakacje z Wersow. Hotel robi ogromne wrażenie

Praca marzeń na wyciągnięcie ręki

Dla większości osób podróżowanie po świecie i testowanie hoteli wydaje się pracą marzeń - nic więc dziwnego, że wkrótce na profilu TikTokerki pojawiło się wiele pytań o początki jej kariery i ewentualne wskazówki. Influencerka zdecydowała się poświęcić temu zagadnieniu osobny materiał, na którym tłumaczy, w jaki sposób zaczęła się jej przygoda z tym zawodem. - Nie wysyłałam CV do żadnych firm, wszystko zaczęło się samoistnie. Pięć lat temu założyłam Instagrama "wewlasnymstylu" i pokazywałam wam tam swoje podróże po Polsce i po świecie - opowiada kobieta.

W pewnym momencie dostałam taką propozycję, aby reklamować pewien bardzo fajny hotel w Polsce. Miałam tam pojechać, po prostu się dobrze bawić i to relacjonować. Na początku działałam głównie barterowo, ale później zaczęłam na tym zarabiać

- dodaje TikTokerka. 

Źródło: @wewlasnymstylu - TikTok

Więcej o: