Wizz Air uruchamia dwie nowe trasy z Polski. Więcej możliwości na wspaniałe wakacje

Już w przyszłe wakacje będziemy mogli polecieć z Gdańska i Poznania do Tirany w Albanii. Bilety zaczynają się od 119 zł.

Coraz częściej Polacy na wakacje wybierają Albanię. Ten bałkański kraj oferuje morskie i górskie krajobrazy, a także pyszną kuchnię i znakomitą kawę. Tirana, stolica Albanii, to piękne i urokliwe miasto, w którym kosmopolityczny klimat spotyka się z gorącym życiem nocnym. Od Morza Adriatyckiego dzieli Tiranę mniej niż godzina drogi samochodem.

Zobacz wideo Przekonaj się, jak piękny potrafi być nasz kraj. Wybraliśmy 5 tras rowerowych w Polsce

Węgierskie linie lotnicze 4 lipca uruchomią loty z Poznania do Tirany, a 6 lipca z Gdańska. Bilety zaczynają się od 119 zł. Z poznańskiego lotniska loty realizowane będą we wtorki i soboty, a z gdańskiego w czwartki i niedziele. 

Grupa morsów Igora Janika spotyka się w każdą niedzielę o godz. 10.30 na plaży w Gdańsku Jelitkowie na wysokości wejścia 66Jakie zalety ma morsowanie? Były olimpijczyk też kiedyś był zmarzlakiem

Nowe, ekscytujące trasy z Polski

- Cieszymy się, że możemy ogłosić dwie nowe, ekscytujące trasy z Polski. Dodając połączenia z Gdańska i Poznania do Tirany w Albanii, oferujemy naszym klientom z Polski jeszcze więcej możliwości. To z pewnością korzystnie wpłynie na rozwój branży lotniczej i turystycznej w regionach, a pasażerom z Poznania i Gdańska umożliwi niskokosztowe podróże z Wizz Airem. Jestem przekonana, że dzięki nowym atrakcyjnym miejscom w ofercie oraz doskonałej jakości obsługi na pokładzie, pasażerowie zyskają więcej możliwości spędzenia wspaniałych wakacji - powiedziała Evelin Jeckel, Network Officer w Wizz Airze. 

Zakopane. Stacja narciarska SzymoszkowaNajpopularniejsze miejscowości w polskich górach zimą. Zestawienie Google

Ponad 6,8 mln pasażerów

Wizz Air w ciągu 11 miesięcy 2022 roku przewiózł ponad 6,8 mln pasażerów na niskokosztowych trasach do i z Polski. Wraz z dwoma nowymi połączeniami - z Gdańska i Poznania do Tirany w Albanii, Wizz Air oferuje z Polski 83 miejsca docelowe do 27 krajów. Pasażerowie z Polski mogą podróżować między innymi do: Barcelony, Bari, Lanzarote, Reykjaviku, Maroka, Lizbony, Abu Dhabi, Werony i wielu innych miejsc.

Źródło: Wizz Air

Więcej o: