Zasnęła w samolocie, obudziła się z pomalowanymi stopami. Internauci: "możesz winić tylko siebie"

Podróżowanie samolotem to dla wielu idealna okazja na ucięcie sobie drzemki. Tak też zrobiła pasażerka jednej z linii lotniczych. Jednak kiedy się obudziła, była w szoku - jej śnieżnobiałe skarpetki przybrały fioletowy kolor.

Pasengershaming to instagramowe konto, które zgromadziło 1,4 mln obserwujących. Znajdziemy na nim najgorsze zachowania pasażerów samolotów - nagrania i zdjęcia osób próbujących zapalić papierosa, ściągających skarpety, a nawet... pielęgnujących sobie pięty. Jeden z ostatnich postów pokazuje doświadczenia z podróży Julii Valentine. 

Zobacz wideo Czy przewoźnik ma obowiązek zwrócić pieniądze za lot, który się nie odbył? Kuna: Tak

Dziecko rysowało na jej skarpetkach

Julia Valentine postanowiła wykorzystać czas spędzony na pokładzie samolotu na sen. W trakcie lotu zdjęła buty, a stopy trzymała w szczelinie między fotelem a ścianą maszyny. Jak się okazało, po otworzeniu oczu czekała na nią niemiła niespodzianka. 

Obudziłam się w momencie, gdy przypadkowe dziecko rysowało na moich białych skarpetkach

- napisała kobieta na nagraniu. 

 

Zdejmowanie butów w samolocie - tak czy nie?  

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy krytykujących nie dziecko, a pasażerkę. Zdaniem internautów w samolocie nie powinno zdejmować się obuwia. Nie spodobał im się również fakt trzymania stóp w przestrzeni osoby siedzącej przed nią. 

Trzymaj skarpetki w butach. To transport publiczny, a nie twój osobisty dzień spa

- napisał jeden z użytkowników. 

Możesz winić tylko siebie. Jeśli twoje stopy są gdzieś, gdzie można na nich "rysować", oznacza to, że są w niewłaściwym miejscu

- czytamy. 

Na ten temat wypowiedzieli się także autorzy postu. Przyznali, że nie mają nic przeciwko noszeniu skarpet w samolotach pod warunkiem, że są czyste i pozostają we własnej przestrzeni, a nie opierają się o różne części samolotu.

Jeśli kiedykolwiek leciałeś pierwszą lub biznesową klasą, prawdopodobnie dostałeś parę skarpet lub kapci, więc to zdecydowanie coś

- napisali w opisie. 

Aha, i nigdy przenigdy nie idźcie do toalety bez butów, ponieważ płyn na podłodze nie jest wodą

- dodali. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: