Posąg starożytnego kosmity odkryty na Marsie? Zdjęcie wykonane przez NASA rozemocjonowało fanów UFO

Zdjęcia z Marsa udostępnione przez NASA wywołały lawinę emocji. Wielu entuzjastów UFO twierdzi, że łazik zdołał uchwycić duży posąg starożytnego kosmity. Czy to oznacza, że na Czerwonej Planecie naprawdę istnieje życie?

Fani istot pozaziemskich z wypiekami na twarzy śledzą coraz to nowsze doniesienia o UFO pojawiające się w Internecie. W ostatnim czasie rozpętała się burza wokół zdjęcia udostępnionego przez NASA. Niektórzy twierdzą, że już na pierwszy rzut oka widać na nim rzeźbę przedstawiającą starożytnego kosmitę.

Zobacz wideo Która asteroida może uderzyć w Ziemię? NASA przygotowuje się, grając w rzutki

Posąg starożytnego kosmity odkryty na Marsie? Zdaniem niektórych zdjęcia nie pozostawiają złudzeń

Jak podaje "The Daily Star", niektórzy miłośnicy istot pozaziemskich są przekonani, że łazik NASA uchwycił duży posąg starożytnego kosmity. Scott C. Waring z bloga entuzjastów kosmitów - UFO Sightings Daily, twierdzi, że po dokładnym przyjrzeniu się fotografii, nietrudno zauważyć, że to posąg, który ma oczy, usta, nos, a nawet koronę bądź kapelusz. Jego zdaniem wygląda, jakby się przewrócił, przez co jedno oko wydaje się nie znajdować na swoim pierwotnym miejscu.  

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Stwierdził również, że twarz tego posągu, "w ogóle nie wyglądała na humanoidalną"i bliżej jej do gadzich cech. Jego zdaniem mogła być inspirowana stworzeniem wodnym, co jak podaje "The Daily Star", pasuje do teorii NASA, że na Marsie była woda.

Posąg kosmity na Marsie? Teorii jest wiele

Jak czytamy w brytyjskim tabloidzie, po udostępnieniu fotografii pojawiło się wiele różnych teorii. Niektórzy porównują "znalezisko" do kultowych posągów znalezionych na Wyspie Wielkanocnej, a inni twierdzą, że jest łudząco podobny do posągu Jezusa zlokalizowanego nad Rio de Janeiro w Brazylii.

Więcej o: