Stewardesa zdradza, którzy pasażerowie są najbardziej uciążliwi. I nie są to płaczące dzieci

Wchodząc na pokład samolotu, nigdy nie wiemy, obok kogo będzie nasze miejsce. W samolocie zdarzają się różne sytuacje. Opowiada o nich stewardesa - Kat Kamalani. Tiktokerka zdradza, którzy najbardziej irytują personel pokładowy. Wbrew pozorom nie chodzi o płaczące dzieci.

Kat Kamalani przyznaje, że jedną z rzeczy, która najbardziej irytuje personel pokładowy nie jest płacz dzieci, ale osoby, które skarżą się na nie. Stewardesa opowiada o różnych zdarzeniach, jakie spotyka się podczas lotu samolotem. Tiktokerka zdobywa coraz więcej fanów w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o podróżach. Jak jej córki reagują na latanie samolotem?

Gwiazda TikToka opowiada o najbardziej uciążliwych pasażerach na pokładzie samolotu

Kat Kamalani mówi o najbardziej irytujących osobach na pokładzie samolotu. Jak przyznaje, jest wiele sytuacji na pokładzie, które stresują stewardesy, ale jednymi z najgorszych są ci, którzy skarżą się na płaczące dzieci. Tiktokerka przyznaje, że mogliby oni po prostu założyć słuchawki albo zapytać rodziców, czy nie potrzebują jakiejś pomocy. Niestety, większość z pasażerów zazwyczaj prosi o zmianę miejsca.   

Jak dodaje Kamalani:

Nikt inny nie chce bardziej, aby dziecko przestało płakać, jak jego rodzice.

Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy

Filmik Kat Kamalani opublikowany na TikToku został skomentowany przez trzy i pół tysiąca osób. Internauci komentowali filmik tiktokerki z różnych punktów widzenia. Nie wszyscy przyznali jej rację, ale większość twierdzi, że płaczące dzieci i ich rodzice nie powinni być piętnowani.

 Płaczące dziecko nie jest problemem. Ciężko jest nad tym zapanować. Ale dzieci, które kopią siedzenia i rodzice, którzy pozwalają im na to, to po prostu brak wychowania.
Jeśli dziecko płacze, nie robi tego dla frajdy!!
Dzieci najprawdopodobniej płaczą z powodu zmian ciśnienia, które powodują, że bolą je uszy.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: