"Czegoś takiego jeszcze w życiu na sobie nie miałam". Stewardesa podzieliła się wrażeniami z urlopu w Abu Dhabi

Abu Dhabi zachwyca niezwykłą architekturą, luksusem oraz pięknymi widokami. W ostatnim czasie jedna z polskich influencerek podzieliła się relacją z podróży po stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Pracownicy linii lotniczych chętnie dzielą się kulisami swojej pracy w mediach społecznościowych. W ten też sposób serca internautów podbiła tiktokerka o nazwie Stewardesa Wiola, której profil śledzi już blisko 250 tys. obserwujących. Odpowiada na nim na popularne pytania związane z jej branżą, a także nagrywa żartobliwe nagrania o sytuacjach mających miejsce na pokładzie samolotu. W ostatnich dniach pokazała, jak wyglądała jej podróż do Abu Dhabi. 

Zobacz wideo Jest czysty i zadbany? To tylko pozory. 7 najbrudniejszych rzeczy w pokoju hotelowym

Stewardesa podzieliła się relacją z podróży

Pierwsze nagranie dotyczące wycieczki pojawiło się na profilu Wioli 8 listopada. Tiktokerka była wówczas w trakcie pakowania i postanowiła podzielić się z obserwatorami strojem, który ze sobą zabrała. Chociaż w Dubaju czy Abu Dhabi nie musimy zakrywać ramion lub włosów, to inne zasady obowiązują turystów chcących odwiedzić meczety. W przypadku kobiet ubiór nie może podkreślać figury, a także musi zakrywać ramiona, kostki i włosy. Mężczyźni z kolei powinni mieć na sobie długie spodnie i przykrywać ramiona. 

Muszę wam pokazać moje cudowne wdzianko, które będzie mi potrzebne w czasie wyjazdu. Czegoś takiego jeszcze w życiu na sobie nie miałam

- powiedziała Wiola w tiktokowym nagraniu. 

Abu Dhabi, czyli szybka jazda po safari i wielbłądy

Pierwszy dzień urlopu stewardesa rozpoczęła od spaceru po mieście, a następnie wybrała się na arabskie pustynne safari. Na koniec dnia relaksowała się na pokazie tańca brzucha. 

Mojego kierowcę lekko poniosła fantazja i jazda po wydmach zmieniła się nieco w sport ekstremalny, ale przeżyłam 

- relacjonowała Wiola, pokazując również spotkanie z wielbłądem. 

Kolejnego dnia odwiedziła taras widokowy znajdujący się w jednej z wież Etihad Towers, czyli popularnego kompleksu pięciu drapaczy chmur o oryginalnej architekturze. Na nagraniu możemy zobaczyć zachwycające dech w piersiach widoki na miasto i wybrzeże. Kolejnym przystankiem był Wielki Meczet, do którego musiała założyć wcześniej pokazany strój.  

Warto było, meczet jest przepiękny

- podsumowała. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: