Awantura pasażerek w samolocie. Kobieta zażądała, by wyłączyła film. Internauci: "Tacy ludzie naprawdę istnieją?"

Pewna pasażerka postanowiła zabić czas na pokładzie samolotu z pomocą amerykańskiej produkcji "Uncharted". Po kilku minutach została jednak poproszona o wyłączenie filmu. Powód może zaskakiwać.

Podróżowanie często wiąże się z wieloma godzinami spędzonymi na pokładzie samolotu. Pasażerowie starają się wykorzystać ten czas na różne sposoby. Jedni czytają książki, inni słuchają muzyki, a jeszcze inni nadrabiają zaległości kinowe. Tak też postanowiła zrobić pewna kobieta, lecąca amerykańską linią Delta. Nie spodobało się to jednak pasażerce siedzącej za nią. 

Zobacz wideo Jak spakować ubrania, by zająć minimum miejsca? Znamy genialny patent ze skarpetkami

Zażądała, by wyłączyła film 

Kobieta podzieliła się frustracją w serwisie Reddit, gdzie szczegółowo opisała doświadczenie z ostatniej podróży. Przyznała, że zaczęła latać dopiero niedawno ze względów służbowych. Aby zabić czas w samolocie, zdecydowała się obejrzeć film "Uncharted", jednak po dziesięciu minutach seans przerwała jej inna pasażerka. Poprosiła ją, by wyłączyła go, bo... nie chce spoilerów. 

Powiedziałam jej, że może obejrzeć to na swoim ekranie, a ona odmówiła, ponieważ chciała obejrzeć inny film. Odpowiedziałam, że zamierzam dalej oglądać mój. Prychnęła i zaczęła narzekać, ale po prostu ją zignorowałam

- opowiadała autorka postu w serwisie Reddit

Jak się okazało, odmowa rozwścieczyła kobietę. W ramach zemsty postanowiła uprzykrzać jej podróż, kilkukrotnie wpadając na nią w drodze do toalety. Pod koniec lotu nie zabrakło też awantury podczas wyciągania bagaży. Na koniec autorka postu została obrażona niecenzuralnymi słowami. 

Internauci oburzeni 

W komentarzach pod postem internauci rzucili się w obronę młodej kobiety, argumentując, że miała pełne prawo do dalszego oglądania filmu. Niektórzy podzielili się swoimi przemyśleniami.

Powinnaś jej powiedzieć spoilery filmu, wiesz, na wypadek, gdyby je przegapiła

- zażartował komentujący.

Tacy ludzie naprawdę istnieją?

- nie dowierzał inny. 

Niestety jako miła osoba nie jesteś przygotowana na radzenie sobie z tego typu problematycznymi ludźmi. Szkoda tylko, że nie powiedziałaś jej zakończenia filmu

- czytamy. 

Nie powinnaś przełączać filmu, tylko dlatego, że ktoś inny go nie widział! Mogła po prostu nie patrzeć na twój ekran

- zauważył użytkownik. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: