Hotel cały ze złota. Można poczuć się tam jak członek rodziny królewskiej. Cena? Mogło być gorzej

Jeśli marzysz o królewskim wypoczynku, koniecznie musisz rozważyć wyjazd do hotelu całego ze złota, który znajduje się w Wietnamie. Hotel Dolce by Wyndham Hanoi Golden Lake w Hanoi to pięciogwiazdkowy przybytek, w którym jak sam nazwa wskazuje, niektóre akcenty pokryte są 24-karatowym złotem.

Turyści, którzy marzą o oderwaniu się od smutnej rzeczywistości, powinni rozważyć wynajęcie pokoju w złotym hotelu w Wietnamie. To wyjątkowe miejsce niczym z bajki. Jego budowa trwała 11 lat i pochłonęła 800 milionów złotych. Ile trzeba zapłacić za noc w tym hotelu? Odpowiadamy.

Zobacz wideo "Gdyby nie podwójne łóżko, nie zaszłabym w ciążę", czyli najbardziej absurdalne skargi turystów na biura podróży

Hotel cały ze złota. Wystrój robi wrażenie

Wypoczynek w pięciogwiazdkowym hotelu Wyndham Dolce Hanoi Golden Lake zapewnia niezapomniane wrażenia. Jak podaje "Daily Star", elewację, wnętrza i wyposażenie budynku zostało pokryte 24-karatowym złotem. Standard jest niezwykle wysoki. W wynajętym pokoju lub apartamencie znaleźć można złotą wannę na nóżkach, złotą umywalkę, toaletę, bidet i lustra. Złoto nałożone jest również na sufity i ściany. To jednak nie wszystko. Warto również ochłodzić się w basenie bez krawędzi z widokiem na miasto.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ten hotel jest absolutnie niesamowity, marzenie maksymalistów! Wszystko jest złote i luksusowe

- oceniła jedna z turystek.

Obsługa jest bez zarzutu, a jedzenie doskonałe. Naprawdę wyjątkowy hotel na pobyt, idealny na rozpieszczanie się. Można poczuć się jak król

- czytamy.

Niezwykły wystrój wnętrz, ponieważ hotel jest w całości pokryty 24-karatowym złotem!

- ocenił kolejny.

Królewskie wakacje w Wietnamie - na czyją kieszeń? Ceny w Dolce by Wyndham Hanoi Golden Lake w Hanoi

Okazuje się, że za hotel ze złota w Wietnamie wcale nie trzeba płacić kroci. Ceny za pokój zaczynają się od dziewięćdziesięciu kilku funtów, co oznacza, że za jednodniowy pobyt trzeba zapłacić około 500 złotych. Z kolei ceny za apartament dla kilku osób trzeba zapłacić od dwóch do ponad trzech tysięcy złotych za dobę. Ceny za dobę wzrastają jednak w sezonie turystycznym.

Więcej o: