Najbardziej nawiedzony hotel w Europie. Turyści widują tu zjawy i odczuwają lodowate pocałunki

Najbardziej nawiedzony hotel w Europie, czyli Hotel Burchianti znajduje się we Florencji we Włoszech. Nie bez powodu został nim okrzyknięty. Turyści, którzy decydują się na nocleg w tym miejscu, rzadko wytrzymują dłużej niż kilka nocy.

Hotel Burchianti  we Florencji to miejsce, które cieszy się upiorną sławą. Krążą o nim różne legendy i plotki, które potrafią zmrozić krew w żyłach. Ci, którzy zdecydują się na nocleg, ale i obsługa hotelu twierdzą, że jest nawiedzony! Podobno roi się tam od duchów. Jedno jest pewne - trzeba mieć niesamowite pokłady odwagi, by spędzić tam choćby jedną noc.

Zobacz wideo Polskie Blair Witch Project czyli przerażający las w Witkowicach

Najbardziej nawiedzony hotel w Europie. Dawniej cieszył się zainteresowaniem znanych osobistości

Dawniej Hotel Burchianti był ulubionym miejscem artystów i poetów. Często odwiedzał go również dyktator Benito Mussolini. Obecnie uznawany jest za najbardziej nawiedzony hotel w całej Europie. Dlaczego?

Historie o duchach, które można zobaczyć w Hotelu Burchianti, podsycają ciekawość miłośników zjawisk paranormalnych. Zainteresowanie wynajęciem pokoju nie spada, a ludzie z całego świata rezerwują pokoje, by przekonać się, czy legendy o nawiedzeniach są prawdziwe.

Więcej informacji o ciekawych miejscach na świecie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Duchy potrafią przerazić turystów. Ich obecność jest doskonale odczuwalna

Wielu gości, którzy zdecydowali się na wynajęcie pokoju, twierdziło, że miało do czynienia z duchami. Niektórzy opowiadali, że widzieli ducha dziewczynki spacerującej po korytarzu, inni zaś, że ducha pokojówki, która wędruje z pokoju do pokoju. Popularny jest również duch starszej kobiety.

Za najbardziej nawiedzony uznawany jest jednak pokój Fresco, w którym goście nie tylko widzą zjawy, ale też odczuwają lodowate pocałunki i oddech paranormalnych istot.

Więcej o: