Najgorszy hotel w Wielkiej Brytanii. Goście są zniesmaczeni: "obrzydliwe" i "przerażające"

Turyści, którzy planują urlop, zawsze obawiają się, że hotel nie sprosta im oczekiwaniom. Czasami na miejscu okazuje się jednak, że gorzej już chyba być nie mogło. Jednym z takich hoteli, które cieszą się złą sławą, jest Hotel Adelphi w Wielkiej Brytanii.

Wakacje nie zawsze okazują się sielanką. Aby uniknąć rozczarowań, przed zdecydowaniem się na pobyt w danym hotelu, warto sprawdzić w Internecie opinie na temat danego obiektu. Dzięki temu możemy oszczędzić sobie nerwów i wybrać hotel, który sprosta naszym oczekiwaniom.

Zobacz wideo Przy wynajęciu pokoju hotelowego w pakiecie otrzymywano usługę seksualną – 16 osób zatrzymanych

Najgorszy hotel w Wielkiej Brytanii. Miejsce tylko dla odważnych

Hotel Adelphi w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w Liverpoolu, został dziesiąty raz z rzędu okrzyknięty najgorszym hotelem w kraju i turyści powinni unikać go za wszelką cenę. Jak podaje "The Daily Star", turyści, którzy zdecydowali się na pobyt w tym hotelu, zgodnie twierdzili, że przeżyli prawdziwy horror. Twierdzili, że dziury w dachu, plamy krwi i pleśń to dopiero początek. W pokojach znajdowali również śmieci i odchody.

Więcej interesujących informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Hiszpańska wioska widmo wystawiona na sprzedaż Hiszpańska wioska widmo wystawiona na sprzedaż. Cena jest śmieszna

Goście skarżą się na "absolutnie brudne" pokoje. Czekają na nich niemiłe niespodzianki

W hotelu Adelphi w Liverpoolu przebywały osoby, które wyruszyły w dziewiczy rejs Titanica. Teraz jednak zabytkowy obiekt może popaść w ruinę. Wszystko za sprawą piętrzących się złych recenzji. Ludzie skarżą się, że to miejsce jest "obrzydliwe" i "przerażające". Ci, którzy skarżą się na stan pokoi przepełnionych śmieciami i brudnych oraz z rozwalającymi się meblami, nie otrzymują jednak żadnych odpowiedzi na swoje zażalenia.

Merhan Karimi Nasseri "Sir, Alfred Merhan" mieszkał przez 18 lat na lotnisku. Wrócił "do domu"

Problem stanowi nie tylko stan pokoi. W hotelu w wyniku zmiażdżenia przez szafę zmarła 21-letnia Chloe Haynes. Prowadzone jest również oddzielne dochodzenie w sprawie urazu innego gościa.

Więcej o: